Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszustwo ze strony moderatora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Oszustwo ze strony moderatora (/Temat-Oszustwo-ze-strony-moderatora-87470)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Oszustwo ze strony moderatora - Madroxx - 15-03-2014 12:38

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTgholqnnISuNlOdlS215q...JxOrREqGv2]



RE: Oszustwo ze strony moderatora - szufliko - 15-03-2014 12:51

Watpie by ktokolwiek z ekipy podmienil reflinka, to sa dorosli, odpowiedzialni ludzie (bo inaczej nie byliby chyba w ekipieWink) a przeciez to dziecinne oszustwo dla nedznych groszakow... Zobaczymy co sie okaze...


RE: Oszustwo ze strony moderatora - B_Y_K_U - 15-03-2014 12:51

Nie uwierzę puki nie będzie jednoznacznych dowodów wskazujących daną osobęUndecided


RE: Oszustwo ze strony moderatora - Mafesto - 15-03-2014 13:15

Zastanawiam się tylko dlaczego autor tematu nie zachował reflinka.


RE: Oszustwo ze strony moderatora - TwojPsycholog - 15-03-2014 13:16

Nie pomyślałem o tym, jednak można powiedzieć że z Administratorem już go "mamy"


RE: Oszustwo ze strony moderatora - Admin - 15-03-2014 13:17

(15-03-2014 13:15)Mafesto napisał(a):  Zastanawiam się tylko dlaczego autor tematu nie zachował reflinka.

Też mnie to dziwi, napisałem już do fires aby sprawdziło reflinka użytkownika mateusz1167 który zarejestrował się jako ostatni w temacie psychologa http://zarabiam.com/Temat-Fires-pl-watek-glowny-77132?page=664


Zgodnie z logami wszystkie edycje powyższego tematu były wykonywane przez użytkownika TwójPsycholog, krótko mówiąc ktoś ma do niego dostęp, gdy otrzymam login oraz email użytkownika którego reflink widniał w poście opublikuję go poniżej, może nawet fires wyciągnie jakieś konsekwencje wobec niego chociaż nie sądzę.

Po wyjaśnieniu sytuacji reflinki w ogólnych tematach zostaną skasowane całkowicie, a same tematy będą zakładane/prowadzone przez oficjalnych przedstawicieli serwisów.


RE: Oszustwo ze strony moderatora - Mafesto - 15-03-2014 13:18

Czyli jednak zbrodnia! Na to czekałem Big Grin
@edit - po poście Admina widzę, że jednak niekoniecznie. Aura tajemniczości... Czekam na kolejne wieści jak odcinki serialu Big Grin


RE: Oszustwo ze strony moderatora - surfer0700 - 15-03-2014 13:18

(15-03-2014 13:16)TwojPsycholog napisał(a):  Nie pomyślałem o tym, jednak można powiedzieć że z Administratorem już go "mamy"

Blush

W takim razie czekamy na informacje, który z nas jest taki cffaannyy ^^


RE: Oszustwo ze strony moderatora - Kurus92 - 15-03-2014 13:20

Ale ,,zwałcia" o jeju Big Grin


RE: Oszustwo ze strony moderatora - marcel_kk - 15-03-2014 13:56

Trzeba powiadomić CBŚ, wygląda na przestępczość zorganizowaną...
afera rozwojowa Wink