Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jaka pewna inwestycja w tych czasach? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: jaka pewna inwestycja w tych czasach? (/Temat-jaka-pewna-inwestycja-w-tych-czasach-87443)

Strony: 1 2


jaka pewna inwestycja w tych czasach? - Migland - 14-03-2014 22:27

Hej!

Jakie są Wasze opinie i rady? Szukam dobrego biznesu. Mam $500 do zainwestowania. Można zrobić z tym coś konkretnego, bez większego ryzyka?




RE: jaka pewna inwestycja w tych czasach? - tidid - 15-03-2014 10:09

Można, już Ci pisze PW

@edit:
Proponuję inwestycję w ojooo. Jest to bux (oglądamy płatne reklamy). Kwota jaką należy zainwestować waha się od 100-270$(im więcej zainwestujemy tym szybciej wyjdziemy na +). Za tą kwotę kupujemy premium/premium+ oraz wypożyczamy poleconych(boty), których koszt to 20$/100. Im więcej poleconych tym większy koszt/100. Około 100 reff generuje na premium+ zyski 1$/dzień. DO tego możemy znaleźć realnych poleconych za których dostaniemy więcej $ niż za kupionych poleconych. Dodatkowo działa program partnerki (jeśli Twój polecony kupi premium to dostajesz 10$).

W ramach docenienia proszę o rejestrację z linku:
http://wad.ojooo.com/register.php?ref=dziewczynawygina

Czysty link:
http://wad.ojooo.com


RE: jaka pewna inwestycja w tych czasach? - Resick - 15-03-2014 16:31

Jeżeli chcesz zarabiać pieniądze bez ryzyka to zapraszam do mojej sygnatury i na PW.
Potrzebuję ludzi,którzy są w stanie się zaangażować do współpracy.W grę wchodzą konkretne pieniądze.


RE: jaka pewna inwestycja w tych czasach? - sheko12 - 16-03-2014 11:55

Szczerze? nie ma pewnych inwestycji, zawsze będzie ryzykoWink ryzykiem będzie pisanie do ludzi prywatnie na PW i słuchanie się ich propozycji.....pamiętaj, że oszustów nie brakuje a tym samym nad inwestycją w biznes można samemu pomyśleć, masz pieniądze, to może pomyśl o własnej działalnośći? bądź inwestycjie w zakłady które mogą Ci przynieść jeszcze większy zysk?


RE: jaka pewna inwestycja w tych czasach? - grzesiek1990 - 18-05-2014 13:29

Jeśli chodzi o pewne inwestycje to są to lokaty, jednak zysk wynosi ok 3 % w skali roku. Pozostałe opcje są obarczone sporym ryzykiem. Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej wyboru lokaty to zapraszam na PW.


Odp: jaka pewna inwestycja w tych czasach? - Xkr - 20-05-2014 11:44

Resick przybliz mi twoj pomysł

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: jaka pewna inwestycja w tych czasach? - makumba19 - 20-05-2014 14:33

Pewna inwestycja jest inwestyacja w siebie lub w swoje potomstwo Smile


RE: jaka pewna inwestycja w tych czasach? - Verb22 - 21-05-2014 15:11

jedyna rozsądna inwestycja to zakup mojej metody na opcje binarne i gra na niej.


RE: jaka pewna inwestycja w tych czasach? - osgrzegos - 21-05-2014 22:37

każda inwestycja nie jest pewna ;o


RE: jaka pewna inwestycja w tych czasach? - AnnaKa - 22-05-2014 00:31

Pieniądze można zainwestować tak by przynosiły zysk ale nie oszukujmy się. Jeżeli ktoś nie będzie miałw tym interesu to Tobie o tym nie powie jak to zrobić co wykupić lub w co inwestować ponieważ taki jest właśnie biznes. Nie będę oszukiwał wiem jak możesz podwoić tą sumę w ciągu hm 2 tygodni max 3 ale niestety nie zdradzę jej dlatego iż sam musiałem wtopić około 4tyś zł by nauczyć się dobrze inwestować. Wiem brzmi to chamsko wrecz prostacko. Ale weź pod uwagę fakt że człowiek uczy się na błędach. Powiem tyle.
Dobry program partnerski google ad words i masz kasę Smile Dalej musisz radzić sobie sam. I tak ta wiedza to już wiele Heart Powodzenia!