Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly (/Temat-Sposob-na-zarabianie-3-dziennie-przez-fb-adf-ly-87408)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - Kede - 15-03-2014 14:32

(14-03-2014 22:35)Bakterjen napisał(a):  jak dodać te pliki na stronę na keed.pl ??

Od siebie dodam, że regulamin http://keed.pl zabrania korzystania z hostingu www jako hostingu plików. Co prawda w przypadku plików .txt z kodami itp. to nie robi to problemu ponieważ to małe (kilka kb) pliki. Aczkolwiek jeżeli w ciągu 30 dni nie zostanie na hosting wgrana funkcjonalna strona www (konto będzie puste) to zostanie automatycznie zablokowane przez system. Oczywiście każdy użytkownik może ręcznie odblokować swoje konto w takim przypadku, jednakże jak już pisałem nie do tego służy nasz hosting Wink


RE: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - xPolishMe - 15-03-2014 14:49

(15-03-2014 14:32)Kede napisał(a):  
(14-03-2014 22:35)Bakterjen napisał(a):  jak dodać te pliki na stronę na keed.pl ??

Od siebie dodam, że regulamin http://keed.pl zabrania korzystania z hostingu www jako hostingu plików. Co prawda w przypadku plików .txt z kodami itp. to nie robi to problemu ponieważ to małe (kilka kb) pliki. Aczkolwiek jeżeli w ciągu 30 dni nie zostanie na hosting wgrana funkcjonalna strona www (konto będzie puste) to zostanie automatycznie zablokowane przez system. Oczywiście każdy użytkownik może ręcznie odblokować swoje konto w takim przypadku, jednakże jak już pisałem nie do tego służy nasz hosting Wink

Wybacz kolego, podalem keed.pl myslac, ze nie bedzie wiekszego problemu bo jest duzo hostingow ktore moglbym rowniez podac. Trzeba miec troszke honoru, bo jak ktos robi ci reklame hostingu ktory "nie zyje", to sie nie wybrzydza Wink Na keed sa rozne obejscia, ale to juz sobie poczytaj na forum.php.pl


RE: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - MilanFan - 15-03-2014 15:21

Dobra metoda, trza będzie skorzystać.

Od siebie mogę dodać tyle, że zamiast wrzucać kody na wklej.to można je wrzucać na Binbox.io i zarabiać dodatkowe pieniądze. Smile


RE: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - Kede - 15-03-2014 15:46

Cytat:Trzeba miec troszke honoru, bo jak ktos robi ci reklame hostingu ktory "nie zyje", to sie nie wybrzydza
Może najpierw zastanów się co piszesz "kolego". Nie potrzebujemy Twojej reklamy, której wynikiem będzie x nieaktywnych kont. Hosting który nie żyje? Kilkadziesiąt tysięcy użytkowników hostuje u nas swoje strony www. Codziennie przybywa kilkadziesiąt/kilkaset kont. Więc swoje uwagi zachowaj dla siebie. Wink Kończę dyskusję.


RE: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - ZawszeZa - 15-03-2014 16:15

Nie jest źle Wink

[Obrazek: 0de72b777cc76.png]


RE: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - xPolishMe - 15-03-2014 16:51

@16:49

Cyferki idą w górę, dziś tylko 2 razy reklamowałem "darmowe skiny", ale wydaje mi sie ze nisza juz upada.
[Obrazek: 1650.PNG]


RE: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - tidid - 15-03-2014 17:44

Dlaczego nie zlicza mi statystyk na adf.ly?
Skrocilem link najpierw shorte.st a pozniej adf.ly i nalicza mi tylko shorte.st


RE: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - Babcia_Irenka - 15-03-2014 18:22

To jak wrzucić te pliki na hosting, bo nie ogarniam :E


RE: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - bolo9797 - 15-03-2014 18:32

(15-03-2014 17:44)tidid napisał(a):  Dlaczego nie zlicza mi statystyk na adf.ly?
Skrocilem link najpierw shorte.st a pozniej adf.ly i nalicza mi tylko shorte.st
Na adfl.ly nie sa zaliczane wejscia w czasie rzeczywistym.


RE: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - Szaman1644 - 15-03-2014 18:38

Bawiłem się chyba w to 5 minut. Zarobiłem jakieś 0,32$, ale zawsze coś Smile Teraz usiądę tak z godzinkę i zobaczymy co z tego wyjdzie Smile