Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly (/Temat-Sposob-na-zarabianie-3-dziennie-przez-fb-adf-ly-87408)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - xPolishMe - 14-03-2014 10:45

Witajcie, chciałbym wam przedstawić mój sposób na zarabianie przez facebook + adf.ly.


Pierwszą rzeczą którą musimy zrobić to konto na fb(najlepiej jakies drugie bo spam jest) i dojść do wszystkich grup z LeagueofLegends (League of Legends) w nazwie.

Następnie gdy już mamy ok. 5 grup zajmujemy się tworzeniem reklamy.
Kod:
Wybiła xxx godzina, a ja mam dla was kodziki na darmowe skiny + postacie. Tym razem jest to:
- jakas nazwa skina z lola (najlepiej za 975 bo sie zorientuja)
- tak jak wyzej

Wystarczy wejsc na ten link;
...
i wybrac sobie skina całkiem za DARMO!

Mamy juz szablon, teraz musimy zrobic jakis host www (keed.pl lub cos takiego, za darmo) i na nim umiejscowić pliki podane w załączniku ze zmienionym id adf.ly oraz linkiem. Trzeba pamietac aby umiejscowic kody na wklej.to mniej wiecej tak:

Kod:
Kody na Battlecast Urgot:
5OXJDJKX7DYRPSC
JJFFQT06Y43NGEX
J40P97MJIGHNQYS
X9G8JQL7BKCKEGX
0UIZ3P300I8GHRS

Kody zgenerujecie tutaj:
http://www.dobrehaslo.pl/
Ustawienia:
[Obrazek: kody.png]

Efekt ostateczny wygląda tak:
http://adf.ly/fmcey

kazda osoba musi kliknac SKIP AD 3 razy aby dojsc do konca, a my na tym zarabiamy Smile DODATKOWO nieprzypadkowo dodałem adf.ly banner na gorze Smile teraz za kazda osobe dostaniemy kase 3x wiecej czyli jakbysmy dostali 0.00300$ za 1 osobe to dostaniemy prawie 1 cent Smile Sposób jest naprawdę opłacalny ponieważ "dzieci" mysla ze kody sa rozdawane naprawde Smile

[Obrazek: adf.ly.JPG]


Pozdrawiam
xPolish

*Wiem ze troszke chaotycznie ale nie wiem jak to inaczej wytlumaczyc ;D


RE: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - szy1sw - 14-03-2014 15:38

te 3$ to w jakim czasie?Big Grin


RE: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - draksone - 14-03-2014 16:07

Kod:
- jakas nazwa skina z lola (najlepiej za 975 bo sie zorientuja)
Może ktoś wyjaśnić co to jest ? albo podać jakiś przykład
Nie każdy gra w lola Big Grin


RE: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - ventopolska - 14-03-2014 16:07

(14-03-2014 15:38)szy1sw napisał(a):  te 3$ to w jakim czasie?Big Grin

Przecież masz wyraźny wykres..


RE: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - badom - 14-03-2014 16:20

(14-03-2014 16:07)draksone napisał(a):  
Kod:
- jakas nazwa skina z lola (najlepiej za 975 bo sie zorientuja)
Może ktoś wyjaśnić co to jest ? albo podać jakiś przykład
Nie każdy gra w lola Big Grin

Przecież LoL to tylko przykład. Jak teraz się wszyscy na to rzucą to nisza zaraz padnie. Masz pięknie podany przykład i teraz sam wymyśl jakąś podobną niszę i działaj, powodzenia! Smile


RE: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - xPolishMe - 14-03-2014 16:22

(14-03-2014 15:38)szy1sw napisał(a):  te 3$ to w jakim czasie?Big Grin

Aktualnie jest to 6.6+$ w 2 dni

[Obrazek: adfly.PNG]


(14-03-2014 16:07)draksone napisał(a):  
Kod:
- jakas nazwa skina z lola (najlepiej za 975 bo sie zorientuja)
Może ktoś wyjaśnić co to jest ? albo podać jakiś przykład
Nie każdy gra w lola Big Grin

Zapraszam
Kod:
http://forums.eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=393032
cos z tego wybierasz lub wybierasz postac i wchodzisz w Skins:
Kod:
http://www.lolking.net/champions/


@6:30 PM
Widoczna tendencja wzwyszkowa Smile narazie poswiecilem 2 konta bo banuja na grupach.

[Obrazek: tendencja.PNG]


RE: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - Warr - 14-03-2014 19:03

Jak narazie zarobiłem już 3,23942$ od wczoraj, dzięki ziomek za poradnik Smile Reput leci Wink


Odp: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - szy1sw - 14-03-2014 19:23

Ale ile czasu spamowaliscie? Xd

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2


RE: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - xPolishMe - 14-03-2014 19:42

@szy1sw

Wystarczy na 5-10 grupach napisać to co pisze w temacie i już masz ok 1000 wejsc Smile potem to sie mnoży, bo wiesz... ktos przeglada moze zobaczy - wejdzie... Aktualnie mam zarobione 10$ Smile


RE: Sposób na zarabianie 3$ dziennie przez fb + adf.ly - Warr - 14-03-2014 20:16

(14-03-2014 19:23)szy1sw napisał(a):  Ale ile czasu spamowaliscie? Xd

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2

~10 min