Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozdrawiam użytkowników Instanter - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Instanter (/Forum-Instanter-386)
+---- Wątek: Pozdrawiam użytkowników Instanter (/Temat-Pozdrawiam-uzytkownikow-Instanter-87399)

Strony: 1 2 3


Pozdrawiam użytkowników Instanter - Liromir - 13-03-2014 23:40

To co wy wyprawiacie 'profesjonalni' zarabiacze przeszło już moje najśmielsze oczekiwania. Facebook jest cały 'zasrywany' darmowymi biletami do multikina, wszędzie dosłownie wszędzie, każdy fanpage nawet który ma 5k like, każda grupa Sprzedam/kupie/zamienie, nawet podszywanie się pod p. Chodakowską czy Kamila Stocha też wam nie straszne, byle tylko zarobić te 3.50 facepalm

Troche polotu i finezji w tym co robicie 'zarabiacze'

nie pozdrawiam


RE: Pozdrawiam użytkowników Instanter - xjointmanx - 13-03-2014 23:42

Dobrze że nie używam Facebooka i nie spamuje durnotami, a zarabiam na instanterze da się da Smile


RE: Pozdrawiam użytkowników Instanter - daniel42na - 13-03-2014 23:44

Tak - jesteś mniej czarnym murzynem niż oni, spamując poza facebookiem Undecided.
Nie wiem po co takie tematy.

Swoją drogą bardzo bym chciał aby ktoś w końcu dobrał się do dupy geniuszom którzy wymyślają programy nawiązujące do konkretnych firm, marek, produktów itp.


RE: Pozdrawiam użytkowników Instanter - elbowndg - 13-03-2014 23:47

a ja czuje to klasyczny ból tylnej ciała Smile
Skoro wiesz że takowe reklamy są w każdej grupie to zapewne sam tam szukasz polotu dla swoich "nisz" a skoro jest duża konkurencja i nie udaje Ci sie nic zarobic to odwłok boli Wink


RE: Pozdrawiam użytkowników Instanter - Liromir - 13-03-2014 23:47

(13-03-2014 23:44)daniel42na napisał(a):  Tak - jesteś mniej czarnym murzynem niż oni, spamując poza facebookiem Undecided.
Nie wiem po co takie tematy.

Na prawde nie widzisz o co tu chodzi? facepalm
Ja też zarabiam na PPA, też na facebooku - ale nie o to mam przysłowiowy 'ból dupy'. Podszywanie się pod gwiazdy czy inne ważne osobistości i wypisywanie takich bzdur śmiało podpada pod paragraf - ale to już kwestia dla instantera. No bo nagabywanie i przekonywanie o tym że ktoś dostanie ten bilet a okazuje się że w regulaminie jest napisane zupełnie inaczej jest karalne, i nie chodzi o landing page instantera tylko o to co ludzie wypisują w komentarzach przy tych linkach.

(13-03-2014 23:47)elbowndg napisał(a):  a ja czuje to klasyczny ból tylnej ciała Smile
Skoro wiesz że takowe reklamy są w każdej grupie to zapewne sam tam szukasz polotu dla swoich "nisz" a skoro jest duża konkurencja i nie udaje Ci sie nic zarobic to odwłok boli Wink

po 1 to nie są reklamy, to jest nagabywanie
po 2 mimo konkurencji udaje mi się zarobić nie uwłaczając swojemu ego czy honorowi
po 3 ... nc


RE: Pozdrawiam użytkowników Instanter - daniel42na - 13-03-2014 23:50

Tia, edytowałem post. To prędzej czy później skończy się dla nich źle, lub dla kogoś kto poważniej to promuje, Widziałem że multikino się poważnie odgrażało już na ten temat.


RE: Pozdrawiam użytkowników Instanter - misiaczek25 - 14-03-2014 00:09

Nie wiem czy inni na poważnie tyle zarabiają czy to tylko ściema i naciągają innych użytkowników.
Ja tym sposobem przez 24h nic nie zarobiłem jedynie co to tylko zablokowali mi 5 kont na FB.
Moim zdaniem to wielka ściema a jeśli nie to długo tak nie pociągną :-).


RE: Pozdrawiam użytkowników Instanter - Bandaid - 14-03-2014 00:38

Na swoim FP multikino pisało, że podjęło"odpowiednie kroki" w tej sprawie.


RE: Pozdrawiam użytkowników Instanter - misiaczek25 - 14-03-2014 01:06

No to wy też Administratorzy podejmijcie jakieś działania i zróbcie coś z tym skoro to zwykłe wyłudzanie pieniędzy...


RE: Pozdrawiam użytkowników Instanter - yazir - 14-03-2014 01:20

misiaczek25 możesz napisać jaśniej? O jaką Administrację Ci chodzi? I co przez to rozumiesz