Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupowanie wyświetleń YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Kupowanie wyświetleń YouTube (/Temat-Kupowanie-wyswietlen-YouTube-87384)

Strony: 1 2


Kupowanie wyświetleń YouTube - wichrzyciel - 13-03-2014 18:47

Siemka.Tak myślę,czy nie zainwestować w wyświetlenia youtube,aby wypromować swoje nisze.Czy takie filmy,w których wyświetlenia są kupione mogą zostać usunięte (nawet jeśli pokazuje mój program?)
Czy warto kupować wyświetlenia na allegro? Za jakieś 10-15zł można kupić 5k views.
Czy może lepiej kupić na takim portalu jak YTnuke.com ? Nie chodzi mi tu o cenę,bo na allegro taniej wyjdzie,ale czy jakościowo takie wyświetlenia kupione na allegro od tych np. na ytnuke moge różnić się jakościowo?[/align]


RE: Kupowanie wyświetleń YouTube - Qwik - 13-03-2014 18:52

Każdy filmik może zostać usunięty.


RE: Kupowanie wyświetleń YouTube - exxthc - 13-03-2014 19:27

(13-03-2014 18:52)Qwik napisał(a):  Każdy filmik może zostać usunięty.

Ty udajesz nie?Xpokerface Przeciez jemu chodzilo o to czy jak kupi wyswietlenia to czy mozliwosc usuniecia zmaleje czy to nie ma zadnego znaczenia Smile


RE: Kupowanie wyświetleń YouTube - wichrzyciel - 13-03-2014 19:48

@up

Lepiej tego nie można ująć Smile


RE: Kupowanie wyświetleń YouTube - bodek7654 - 13-03-2014 20:59

sam własnie chce kupic z 50k wiewsow pod nisze real content i slysze rozne opinie na ten temat ,najwazniejsze jest zrodło viesów oraz ich jakosc , bo google jak zawsze moze byc podejrzane jak w ciagu np 3-7 dni dostaniesz zastrzyk viewsów niewiadomo skad a pozniej cisza ....


RE: Kupowanie wyświetleń YouTube - lapribbi - 14-03-2014 21:27

Jeżeli kupujecie viewsy do YT to pamiętajcie żeby szukać wyświetleń HR bo zwykłe wam nie dadzą dosłownie nic a mogą zaszkodzić.

Do wichrzyciela!
Nie kupuj wyświetleń z allegro bo to są za przeproszeniem gówna i nawet jeśli na aukcjach piszą że są HR to 90% nie jestHR tylko ze zwyklych botów.
Jeżeli chcesz kupić dobre viewsy HR to wejdź na fiverr i tam szukaj ja kupuję od jednej kobiety stamtąd i nie narzekam filmy stoją dłużej i są na lepszej pozycji.
Pakiety na fiverr masz po 5$ to nie dużo bo jak dobrze poszukasz to znajdziesz naprawdę dobre real viewsy a nie śmieciowe z botów.

@bodek7654
Tak jeżeli kupisz pakiety od razu 50k viewsów to YT może wyczuć że to nie real viewsy ale możesz zrobić tak że np dziś kupujesz 10k viewsów oni dodają je w ciągu 5 dni jak już ci dodadzą te 10k viewsów to czekasz 1 dzień i znowu kupujesz 10k czyli w około miesiąc doda Ci 50k viewsów więc YT już nic z tym nie zrobi Smile


RE: Kupowanie wyświetleń YouTube - ManXer - 15-03-2014 11:40

Ja bym Ci radził poszukać jakiegoś dobrego sprzedawcy na BHW Marketplace, sporo osób tam sprzedaje wyświetlenia i łapki w górę i zazwyczaj tematy mają po kilka stron więc będziesz wiedział które najlepiej kupić.


RE: Kupowanie wyświetleń YouTube - flown - 16-03-2014 21:12

ja nie polecam fiverr, kupilem tam chyba 4k views "HR" od jakiegoś ciapatego i film zdjęło mi jakoś po dwóch dniach. mozesz poszukac na CPAelites.


RE: Kupowanie wyświetleń YouTube - wichrzyciel - 05-04-2014 18:26

A korzystal ktos z ytnuke? Ich wyswietlenia maja wysoki HR?


RE: Kupowanie wyświetleń YouTube - Fineks - 17-04-2014 14:11

miałem przyjemność kupowania wyświetleń na YouTube i mam mieszane uczucia- nie wiem czy każdy tak robi, w kazdym razie opiszę moją sytuację:

Kupiłem 50 tys. views na allegro i dostałem nawet więcej- 61 tysięcy wyświetleń. Cieszyłem się, jednak im bardziej pogrzebałem tym bardziej się rozczarowałem. Źródła odwiedzin pochodziły z reklam na YouTube (nie wiem JAK???), ale ich długość oglądania to.... 0:00 więc szczerze mówiąc nie wiem czy daje to coś w pozycji wyszukiwania.