Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TowardsChange.net - sport, rozwój osobisty i ebiznes w formie gry internetowej. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TowardsChange.net - sport, rozwój osobisty i ebiznes w formie gry internetowej. (/Temat-TowardsChange-net-sport-rozwoj-osobisty-i-ebiznes-w-formie-gry-internetowej-87380)



TowardsChange.net - sport, rozwój osobisty i ebiznes w formie gry internetowej. - SweetSensi - 13-03-2014 18:21

Witam, chciałbym przedstawić projekt, który zrewolucjonizuje już na zawsze zarabianie w internecie. Obecnie trwa faza pre-launch, czyli każdy kto chce, może się zarejestrować i polecać serwis swoim znajomym.



Start pełnego serwisu przewidujemy na czerwiec 2014 roku.



Ale co to jest?



W jednym wielkim skrócie: połączymy sport, zdrowy styl życia z rozwojem osobistym i biznesem. A to wszystko w formie gry internetowej. Co jest najciekawsze, w tą grę będzie się grało również w świecie realnym. Nic jeszcze takiego nigdy nie powstało. Dlatego jeśli nie szkoda Ci 3 kliknięć, zajmij swoje miejsce i w czerwcu zaczniesz ze zbudowanym zespołem zarabiać pieniądze.



Wchodząc na wyższe poziomy gry zarabiamy kolejne pieniądze





Reflink: http://TowardsChange.net/?id=SweetSensi
Czysty link: http://TowardsChange.net/ Sad



RE: TowardsChange.net - sport, rozwój osobisty i ebiznes w formie gry internetowej. - Mikron22 - 13-03-2014 18:40

Nie wiem czemu, ale mnie to nie przekonuje ;]


RE: TowardsChange.net - sport, rozwój osobisty i ebiznes w formie gry internetowej. - 9Jarek9 - 13-03-2014 19:07

Szczególnie wygląd strony nie przekonuje, ale przez te 3 miesiące mam nadzieje że się dużo zmieni.


RE: TowardsChange.net - sport, rozwój osobisty i ebiznes w formie gry internetowej. - SweetSensi - 13-03-2014 19:18

Tak jak napisałem to jest dopiero faza Pre-Launch, natomiast cały serwis będzie zrobiony bardzo profesjonalnie na wysokim poziome.


RE: TowardsChange.net - sport, rozwój osobisty i ebiznes w formie gry internetowej. - Kede - 13-03-2014 20:14

A mnie nie przekonuje właściciel/prezenter tego projektu. Ok, przejrzałem jego materiały. To, że zarabia 600zł/mc w MLM nie czyni go guru earnera. Na jego blogu nie ma żadnych praktycznych wskazówek, same podstawy typu "co to hyip", "jak zwiększyć ruch na stronie" (faktycznie nikt nie wpadł na pomysł żeby udostępnić swoją stronę na fb...).

W skrócie: landing page i 16 latek mówiący o biznesie - nie przekonują mnie. Prosty sposób żeby z minimalnym nakładem zbudować bardzo dużą listę mailingową. Sam pomysł brzmi dobrze ale tylko brzmi bo wątpię w jego zyskowność oraz wykonanie.


RE: TowardsChange.net - sport, rozwój osobisty i ebiznes w formie gry internetowej. - SweetSensi - 05-04-2014 07:29

@Refresh

Wygląd strony został zupełnie zmieniony. Mam nadzieję, że teraz Wam się spodoba.


RE: TowardsChange.net - sport, rozwój osobisty i ebiznes w formie gry internetowej. - Kede - 14-04-2014 21:05

Odwiedzając tą stronę czuje jakbym cofnął się w czasie o dobre 5-10 lat Cool O ile sam gradient jest ok to cała reszta wygląda strasznie kiczowato.


TowardsChange.net - sport, rozwój osobisty i ebiznes w formie gry internetowej. - Hybrid1990 - 05-07-2017 17:11

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.