Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzenie stron internetowych... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Tworzenie stron internetowych... (/Temat-Tworzenie-stron-internetowych-87373)



Tworzenie stron internetowych... - szufliko - 13-03-2014 17:18

Postanowiłem uczyć się tworzyc strony internetowe (nauczyc sie bo może w przyszłości się przydaćJerk2). Jednak nie wiem co wybrac myślałem o wordpressie...
Moze wy mi coś doradzicie?


RE: Twprzenie stron internetowych... - Admin - 13-03-2014 17:22

A czego ty się chcesz w wordpressie uczyć? jak to gotowy cms... style/templatki chcesz pod niego robić czy jak?


RE: Tworzenie stron internetowych... - szufliko - 13-03-2014 17:35

(13-03-2014 17:22)Admin napisał(a):  A czego ty się chcesz w wordpressie uczyć? jak to gotowy cms... style/templatki chcesz pod niego robić czy jak?
Chodzi mi o to by w dalekiej przyszlosci tworzyc strony na powiedzmy zanowienie. Troche czytalem na ten temat... Chcialbym po prostu ogarnac np. Wordpressa by potrafic w nim tworzyc...


RE: Tworzenie stron internetowych... - daniel42na - 13-03-2014 17:52

Wielu osobom zlecającym strony zależy na dobrym CMSie, znajomość wp w tym wypadku to bardzo dobra rzecz Wink
Drugą sprawą są templatki i pluginy na których można zarobić naprawde dużo kapony Lol
Dobre kursy mozesz znalezc na eduweb, teamtreehouse(2 tygodnie testów za free - warto sprawdzić) i wielu innych serwisach Wink


RE: Tworzenie stron internetowych... - RoyMaster - 14-03-2014 11:03

Najlepiej jak nauczysz się z darmowych kursów php/html/css/jquery nie ma co brać się za gotowe silniki bo nic się nie nauczysz. Trzeba samemu do przodu


RE: Tworzenie stron internetowych... - szufliko - 14-03-2014 15:28

Znam podstawy html... Myslicie ze warto go rozwijac?


RE: Tworzenie stron internetowych... - MikiMaJe - 14-03-2014 18:27

HTML to dopiero początek. Na samym HTML'u nie powstanie żaden serwis mający cokolwiek wspólnego z bazami danych itp. Ucz się dalej, a potem PHP, MySQL i JS. Smile (Mogłem coś pominąć, jeżeli tak to przepraszam Tongue )