Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zarabianie blogger - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: zarabianie blogger (/Temat-zarabianie-blogger-87361)



zarabianie blogger - bruno1000 - 13-03-2014 14:30

chciałem włączyć zarabianie na moich 3 blogach ale nie mogę ..... nie mogę kliknąć w przycisk "Zarejestruj się w usłudze AdSense" i obok jest napisane "Twój blog aktualnie nie kwalifikuje się do AdSense"
może to przez to ,że używałem googleping
moje pytanie brzy: po jakim czasie będę mógł włączyć zarabianie ? i czy w ogóle będę mógł


RE: zarabianie blogger - bruno1000 - 16-03-2014 13:04

poczytałem trochę i się okazało ,że w niektórych regionach trzeba być właścicielem bloga przez 6 miesięcy aby można było zarabiać ( ale nie wymienili jakie to regiony ), da się to jakoś ominąć ? przesłać zgłoszenie ?

https://support.google.com/adsense/answer/9724?hl=pl&ref_topic=1319756
na tej stronie na samym dole mogę to zrobić ale boję się ,że dostanę bana na adsense ( a troche kasy tam mam ) , czy ktoś coś wie na ten temat ?


RE: zarabianie blogger - ZexKox - 21-03-2014 10:46

Powiem tak mi po miesiącu aktywnego blogowania aktywowali tą opcje tak więc nie pozostaje ci nic innego jak trochę poczekać i w tym czasie wypromować swojego bloga.


RE: zarabianie blogger - venzer - 26-03-2014 21:26

Nie chcę Cie straszyć ale adsense jest tak kapryśne że i tak prawdopodobnie po kilku tygodniach dostaniesz bana;/ za np. generowania sztucznego ruchu
Lepiej chyba od razu poszukać innych PP


RE: zarabianie blogger - WujRock - 16-04-2014 17:37

Ja od siebie polece Adtaily. Smile