Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ban konta za VPN ?. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Instanter (/Forum-Instanter-386)
+---- Wątek: Ban konta za VPN ?. (/Temat-Ban-konta-za-VPN-87357)



Ban konta za VPN ?. - Krashai - 13-03-2014 14:08

Czy ja przypadkiem nie dostałem bana ?. Nie mogęsię zalogować na swoje konto chociaż jeszcze dziś rano było okej... Używam VPN więc moje IP się często zmienia. Sorry za nowy temat ale nie macie osobnego tematu z problemami a w głównym nie chciałem truć dupy.


RE: Ban konta za VPN ?. - Kede - 13-03-2014 15:40

Tak ciężko napisać do supportu? To tylko forum..


RE: Ban konta za VPN ?. - aero2 - 13-03-2014 15:45

Ten ich support to fikcja, do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi.


RE: Ban konta za VPN ?. - Krashai - 13-03-2014 16:32

(13-03-2014 15:45)aero2 napisał(a):  Ten ich support to fikcja, do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi.

I dlatego pisze tutajWink


RE: Ban konta za VPN ?. - Instanter.pl - 13-03-2014 16:54

(13-03-2014 15:45)aero2 napisał(a):  Ten ich support to fikcja, do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi.

Nie otrzymaliśmy od Pana żadnej wiadomości w sprawie, to żart czy niezdrowa konkurencja? Smile

Nasz support działa bez zarzutów na forum, na PW oraz mailingowo, czego dowodem są zadowoleni użytkownicy. Jeżeli faktycznie pojawił się problem, a wiadomość do nas nie dotarła, prosimy o kontakt wyżej wymienionymi drogami o czym informowaliśmy wielokrotnie (widget gg jest nieczynny). Prosimy o PW w sprawie, wraz z loginem do platformy, po przejściu prawidłowej weryfikacji będzie mógł Pan zmienić hasło. Na dzień dzisiejszy żaden nasz wydawca nie został zbanowany, prawdopodobnie wpisał Pan błędne dane do logowania. Smile

Pozdrawiamy
Instanter.pl


RE: Ban konta za VPN ?. - Krashai - 13-03-2014 17:07

A mogę prosić o zmianę hasła ?. Widocznie coś źle wpisuje...


RE: Ban konta za VPN ?. - yazir - 13-03-2014 17:09

@[Krashai] czytaj dokładnie co jest napisane... "Prosimy o PW w sprawie, wraz z loginem do platformy, po przejściu prawidłowej weryfikacji będzie mógł Pan zmienić hasło. Na dzień dzisiejszy żaden nasz wydawca nie został zbanowany, prawdopodobnie wpisał Pan błędne dane do logowania."


RE: Ban konta za VPN ?. - Krashai - 14-03-2014 11:54

Odpowiedź z wczoraj od admina
"Weryfikacja przebiegła pozytywnie. Panie Kamilu, dziś wieczorem, najpóźniej jutro rano otrzyma Pan nowo wygenerowane hasło."
A hasła jak nie było tak nie ma ;/


RE: Ban konta za VPN ?. - Krashai - 14-03-2014 16:31

Jest już popołudniu a hasła nie dostałem...


RE: Ban konta za VPN ?. - Krashai - 15-03-2014 16:21

Temat do zamknięcia.
Jak już zacząłem pisać z administratorem to kontakt się poprawił natychmiastowo.
Konto odzyskane od razu i miła rekompensata. Polecam wszystkim administracje Instantera Wink