Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostanę Mentorem - tylko poważne oferty. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Instanter (/Forum-Instanter-386)
+---- Wątek: Zostanę Mentorem - tylko poważne oferty. (/Temat-Zostane-Mentorem-tylko-powazne-oferty-87356)

Strony: 1 2


Zostanę Mentorem - tylko poważne oferty. - Marcopl2 - 13-03-2014 14:08

Witam, zostanę Twoim mentorem w programie Instanter.


Coś o sobie:
Zarabiam na subskrypcjach SMS/MT od czasów EasySub.
Nie udzielałem się zbytnio na forum gdyż nie było mi to do niczego potrzebne. Na co dzień jestem Webdesignerem, oraz zajmuje się marketingiem internetowym. Codziennie z autopilotów na bazie różnych programów subskrypcyjnych SMS wyciągam 80-200 zł poświęcając na to godzinkę-dwie dziennie, gdyż jak wspomniałem wcześniej mam jeszcze inne źródła dochodowe i zajęcia z którymi wiąże swoje plany zawodowe Smile.

Mógłbym wspomóc moją wiedzą totalnych nowicjuszy jak i osób zarabiających już trochę dłużej.
Posiadam dużo pomysłów na niszę które do tej pory się sprawdzają i można z nich troszkę zarobić.
Oczywiście wymagam pewnej dyscypliny i podporządkowania zależne od poziomu wiedzy zarabiającego.

Jak to wygląda?

Zarejestruj się na mojego reflinka http://instanter.pl/pp,6fa1a
Odezwij się do mnie na gadu-gadu: 50163160
(odpowiadam do 12h)

A teraz do rzeczy:

Totalny nowicjusz i początkujący dostaną ode mnie stare i sprawdzone metody na których zarobią swoje pierwsze 200 zł, po tej będę szkolił Was na dalsze poziomy i przekazywał inne strategie i bardziej zaawansowane pomysły.

Aktywnie Zarabiający użytkownicy, aby dostać ode mnie cenne rady a nawet wzory i podpowiedzi nisz muszą także zarobić na moim reflinku min 200 zł.
(Proszę mi wierzyć, że nikt inny nie sprzeda Wam tych sposobów tutaj, jednak nie są one szczególnym zagrożeniem dla mnie, gdyż miejsca jest dużo)Idea

Z mojej strony zarabiającym użytkownikom mogę takżę zaoferowac pomoc w stworzeniu własnej strony czy bloga.
Przy większych zarobkach oczywiście daje więcej pomysłów, teza jest prosta, im bardziej się starasz tym więcej pomocy możesz ode mnie uzyskać.

Dla najlepszych osób zarabiających będę starał się systemaycznie zwiększać wasze osiągi Huh

Do każdej osoby będę podchodził indywidualnie

Nie zależy mi na ilości a na jakości! Nie chcesz? Nie zarabiaj ze mnąSmile
Jeżeli komuś nie podobają się te warunki to proszę nie smęcić tutaj w temacie i poszukać kogoś innego.

Dla smaczku dodaje screen moich fajniejszych chwil w zarabianiu, a dla zainteresowanych mogę przekazać pełne scany dowodów wpłat z banku.

W Instanter działam bardzo krótko, co prawda zarabiam w innym programie, to postanowiłem zostać Mentorem tutaj, gdyż wydaje mi się że na razie jest to jeden z lepszych serwisów w którym działa system poleconych.

[Obrazek: 68240353139217862573.jpg]

[Obrazek: 06001321777535265312.jpg]


RE: Zostanę Mentorem - tylko poważne oferty. - Pawel1178 - 14-03-2014 09:42

Napisałem, kontakt miły i szybki, jak narazie wielki plus, sposób przejrzysty a czy warty się okaże Big Grin


RE: Zostanę Mentorem - tylko poważne oferty. - sonicdeejay - 18-03-2014 16:47

Napisałem na gg czekam na info Wink


RE: Zostanę Mentorem - tylko poważne oferty. - misterzelek - 18-03-2014 19:14

napisalem Wink


RE: Zostanę Mentorem - tylko poważne oferty. - michaloo22 - 18-03-2014 21:08

Napisałem na gg
czekam na odpowiedź ;D


RE: Zostanę Mentorem - tylko poważne oferty. - Arivi - 19-03-2014 14:17

Potrzebne są jakieś środki na start ?


RE: Zostanę Mentorem - tylko poważne oferty. - Darven - 19-03-2014 17:05

zarejestrowałem się i napisałem na gg. Na razie czekam


RE: Zostanę Mentorem - tylko poważne oferty. - zila - 19-03-2014 18:02

również zarejestrowałem się i czekam na info.


RE: Zostanę Mentorem - tylko poważne oferty. - Zloty - 19-03-2014 20:13

Wszyscy czekają na odpowiedz ??
Mentore już komuś odpowiedział ??

Pytam bo nie wiem czy się rejestrować


RE: Zostanę Mentorem - tylko poważne oferty. - zila - 19-03-2014 21:35

Ja czekam na odpowiedź.