Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukujesz Mentora? ~ Wpadnij! ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukujesz Mentora? ~ Wpadnij! ;) (/Temat-Poszukujesz-Mentora-Wpadnij-87354)

Strony: 1 2


Poszukujesz Mentora? ~ Wpadnij! ;) - Nescafe - 13-03-2014 13:45

Cześć, pewnie wszedłeś w ten temat z powodu nazwy, dobrze trafiłeś!

Oferuję sprawdzony poradnik, w którym nauczysz się jak zarabiać pieniądze przez internet, jak wiadomo każdy musi jakoś zacząć, więc jest to odpowiednia oferta dla Ciebie!

Co musisz spełnić, aby otrzymać poradnik?

1. Zarejestrować się w serwisie za pomocą tego linku: http://instanter.pl/pp,5a63c
2. Napisz na GaduGadu: 50172413, lub e-mail: [email protected]
3. Zastosuję metodę jak pewny użytkownik forum, mianowicie poradnik wysyłam na e-mail, po sprawdzeniu czy dana osoba zarejestrowała się poprzez link polecający.

Chcesz dowiedzieć się więcej? - Pisz na GG.

Pozdrawiam,
Nescafe.

Jeśli pomogłem, zostaw reputację.

Absolutny zakaz kopiowania, rozpowszechniania, edytowania poradnika wysłanego na e-mail, jeśli zobaczę gdzieś treść mojego poradnika, zostaną wyciągnięte konsekwencję prawne.


RE: Poszukujesz Mentora? ~ Wpadnij! ;) - DeoRIP - 13-03-2014 13:51

Czy poradnik nie jest plagiatem mojego jeżeli tak będą tego konsekwencje Wink


RE: Poszukujesz Mentora? ~ Wpadnij! ;) - Nescafe - 13-03-2014 13:53

(13-03-2014 13:51)DeoRIP napisał(a):  Czy poradnik nie jest plagiatem mojego jeżeli tak będą tego konsekwencje Wink

Poradnik nie jest Twoim plagiatem, pisząc go pisałem wszystko z własnego doświadczenia.

Pozdrawiam,
Nescafe.


RE: Poszukujesz Mentora? ~ Wpadnij! ;) - DeoRIP - 13-03-2014 13:57

Możesz,go podesłać do yazira żeby go sprawdził.? Wink


RE: Poszukujesz Mentora? ~ Wpadnij! ;) - surfer0700 - 13-03-2014 13:58

Nescafe proszę o wyjaśnienie w sprawie Twojego KOLEJNEGO multikonta na forum.
Zapominasz loginu, korzystasz z sieci publicznej czy o co chodzi?


RE: Poszukujesz Mentora? ~ Wpadnij! ;) - elo13 - 13-03-2014 14:00

(13-03-2014 13:57)DeoRIP napisał(a):  Możesz,go podesłać do yazira żeby go sprawdził.? Wink

On sprzedaje ten poradnik? Napisal, ze nie jest plagiatem i koniec, dzis sie zarejestruje i z checia sprawdze co tam jest ciekawego, mam nadzieje, ze nie jest to klasyczna metoda spamowania na grupach na facrbooku? :-)


RE: Poszukujesz Mentora? ~ Wpadnij! ;) - surfer0700 - 13-03-2014 14:00

(13-03-2014 14:00)elo13 napisał(a):  
(13-03-2014 13:57)DeoRIP napisał(a):  Możesz,go podesłać do yazira żeby go sprawdził.? Wink

On sprzedaje ten poradnik? Napisal, ze nie jest plagiatem i koniec, dzis sie zarejestruje i z checia sprawdze co tam jest ciekawego, mam nadzieje, ze nie jest to klasyczna metoda spamowania na grupach na facrbooku? :-)

Owszem, jest Lol


RE: Poszukujesz Mentora? ~ Wpadnij! ;) - DeoRIP - 13-03-2014 14:02

Yhym musze mieć pewność że to nie plagiat dla tego napisałem żeby go wysłał yazirowi


RE: Poszukujesz Mentora? ~ Wpadnij! ;) - elo13 - 13-03-2014 14:03

To w takim razie ciekawe co tam jest innowacyjnego Big Grin


RE: Poszukujesz Mentora? ~ Wpadnij! ;) - Nescafe - 13-03-2014 14:04

(13-03-2014 14:00)elo13 napisał(a):  
(13-03-2014 13:57)DeoRIP napisał(a):  Możesz,go podesłać do yazira żeby go sprawdził.? Wink

On sprzedaje ten poradnik? Napisal, ze nie jest plagiatem i koniec, dzis sie zarejestruje i z checia sprawdze co tam jest ciekawego, mam nadzieje, ze nie jest to klasyczna metoda spamowania na grupach na facrbooku? :-)

Taka metoda jest również wymieniona, lecz są też inne Wink

P.S - DeoRIP, o co Ci chodzi, napisałem, że nie jest plagiatem, napisałem. Nie mam zamiaru nikomu go wysyłać w celu sprawdzenia, chyba, że ranga wyższa z taką prośbą do mnie napisze.

//surfer - Napisałem poprzez prywatną wiadomość.