Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na starterach (pomysły) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na starterach (pomysły) (/Temat-Zarabianie-na-starterach-pomysly-87350)



Zarabianie na starterach (pomysły) - Maniero - 13-03-2014 11:02

Macie jakiś pomysł jak można zarabiać na starterach? Nie mówię o fraudach, chodzi mi o uczciwy zarobek. Mam dostęp do starterów - każda sieć, startery nowe (5 zł na koncie). Sprzedaż odpada (Allegro) ponieważ konkurencja na niższe ceny, min. ile bym chciał zarobić na 1 starterze to 3 zł, wtedy miałbym jakiś minimalny zysk. Co radzicie?


RE: Zarabianie na starterach (pomysły) - xDesinx - 13-03-2014 11:19

Ja na allegro widziałem najtaniej po 2,98 zł i 5zł na koncie tak więc zmniejsz np. cene do 2,80 zł i raczej będą brać.


RE: Zarabianie na starterach (pomysły) - Maniero - 13-03-2014 11:22

@up
Nie mogę zjechać poniżej 3 zł bo wtedy nie będę miał praktycznie zysku :/ I tak zarabiając 3 zł zarabiam grosze, ale dobre i to Smile


RE: Zarabianie na starterach (pomysły) - lkserwis - 13-03-2014 12:35

A masz dostep do tanszych doładowań? :-)

Wysłane z mojego LT26i przy użyciu Tapatalka


RE: Zarabianie na starterach (pomysły) - bolo9797 - 13-03-2014 12:38

Kase mozesz wyplacic przez sms premium (dostaniesz gdzies 40%) A potem mozesz weryfikowac konta fb/yt i sprzedawac Wink


RE: Zarabianie na starterach (pomysły) - galski.pawel - 13-03-2014 13:21

48% dostaniesz z sms premium, czyli sms za 4.92Zł dostaniesz niecałe 2zł. Ponadto weryfikujesz konta yt, fb etc.


RE: Zarabianie na starterach (pomysły) - Warr - 14-03-2014 19:24

Jak już wspomnieli wyżej, raczej jest to nie opłacalne.


RE: Zarabianie na starterach (pomysły) - ManXer - 15-03-2014 23:26

Najlepiej to chyba weryfikować konta na YouTube i Facebooku i sprzedawać je, jakbyś jeszcze każde konto robił na innym IP to pewnie mógłbyś za jedno brać tyle za ile sprzedasz starter, a na YT na jednym aktywujesz 5 kont Smile


RE: Zarabianie na starterach (pomysły) - dzwikowski - 25-03-2014 11:04

Na starterach już nie zarobisz


RE: Zarabianie na starterach (pomysły) - tysionc$ - 25-03-2014 11:15

(25-03-2014 11:04)dzwikowski napisał(a):  Na starterach już nie zarobisz

Nie udzielaj się skoro uja wiesz, możesz zarobić na smspremium a potem wykorzystać je do weryfikacji wszelakich kont typu fb,gmail,fotka.