Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mam kilka pytań. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mam kilka pytań. (/Temat-Mam-kilka-pytan-87343)



Mam kilka pytań. - Pycho - 13-03-2014 00:27

Cześć, mam kilka pytań odnośnie "zarabiania" jeśli ktoś ma chwilę czasu, prosił bym o pomoc.


RE: Mam kilka pytań. - verona - 13-03-2014 00:31

Nie mogłeś po prostu tych pytań zadać? Xpokerface


RE: Mam kilka pytań. - Pycho - 13-03-2014 00:32

(13-03-2014 00:31)verona napisał(a):  Nie mogłeś po prostu tych pytań zadać? Xpokerface

Nie, wolę to załatwić indywidualnie Wink


RE: Mam kilka pytań. - verona - 13-03-2014 00:35

Nie abym narzekał, ale zaraz ktoś ci wytknie, że jak chcesz prywatną pomoc to najpierw zapłać Xpokerface

Jak chcesz bezpłatnej pomocy dot. prawa to pytasz na forum prawniczym i prosisz o pomoc, a jak chcesz mieć to załatwione prywatnie to idziesz do prawnika i płacisz, prawda? Tongue


RE: Mam kilka pytań. - Pycho - 13-03-2014 00:37

(13-03-2014 00:35)verona napisał(a):  Nie abym narzekał, ale zaraz ktoś ci wytknie, że jak chcesz prywatną pomoc to najpierw zapłać Xpokerface

Jak chcesz bezpłatnej pomocy dot. prawa to pytasz na forum prawniczym i prosisz o pomoc, a jak chcesz mieć to załatwione prywatnie to idziesz do prawnika i płacisz, prawda? Tongue

Są też ludzie, którzy udzielą odpowiedzi bezpłatnie, bynajmniej mam taką nadzieję, w innych tematach widziałem pomocną dłoń, więc czemu nie spróbować Wink ?


RE: Mam kilka pytań. - verona - 13-03-2014 00:43

Ależ dokładnie! I tacy ludzie właśnie znajdują się na forum, bo od tego jest forum Lol


RE: Mam kilka pytań. - Pycho - 13-03-2014 00:49

Więc, jakby ktoś miał chwilkę proszę o napisanie w tym temacie, na pewno odezwę się poprzez prywatną wiadomość!


RE: Mam kilka pytań. - yazir - 13-03-2014 01:00

Zapoznaj się z regulaminem forum, oraz zastanów się co znaczy forum dyskusyjne... Zakładanie tematu nie służy szukaniu osoby z którą pogadasz na pw...

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.