Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy Varnity- zarobić trochę kaski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy Varnity- zarobić trochę kaski (/Temat-Dziennik-Pracy-Varnity-zarobic-troche-kaski-87330)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik Pracy Varnity - rasiak221 - 29-03-2014 14:19

Działaj, wkońcu to wszystko zaskoczy i będzie z górki Smile wpadnij do mnie, też działam na subskrypcjachWink


RE: Dziennik Pracy Varnity - Varnity - 29-03-2014 17:37

A więc tak: założyłem niedawno FanPage o tematyce bardzo ciekawej więc będę dodawał na bieżąco posty na nim, a w międzyczasie postaram się wypromować go prawdziwymi lajkami a nie sztucznymi.

Na celu mam dobić do około 300 lajków w przeciągu 2 tygodni.
Na chwilę obecną jest to mój priorytet z tego względu że będzie ten FanPage służył za przyszłościowe udostępnianie różnorodnych linków, nie tylko linki z hotcashaSmile


RE: Dziennik Pracy Varnity - ManXer - 29-03-2014 18:51

Powodzenia i gratuluję osiągnięcia celu, jeżeli jednym z Twoich sposobów na promowanie linków HC jest Facebook i wymaga to jakiejś regularności we wrzucaniu postów, to mogę Ci podesłać fajny program Wink


RE: Dziennik Pracy Varnity - Varnity - 29-03-2014 19:11

ManXer Poszła wiadomość na PW Smile


RE: Dziennik Pracy Varnity - xSiwy - 29-03-2014 21:36

Manxer co to za program ?


RE: Dziennik Pracy Varnity - gitarka112 - 29-03-2014 21:43

Będę śledził Smile Udanych zarobków.


RE: Dziennik Pracy Varnity - Varnity - 30-03-2014 10:04

Niedziela 30 marca 2014


W dniu dzisiejszym zajmę się wczoraj utworzonym FP będę starał się go tak wypromować żeby był jako taki ruch na nim.

Co do HotCash muszę znaleźć inny sposób na udostępnianie linków ponieważ obecnie sposób ten którym teraz promuje już nie sprawdza się.

Miłej niedzieli życzę Smile


RE: Dziennik Pracy Varnity - Varnity - 31-03-2014 13:49

Poniedziałek 31 marca 2014


Dzisiaj poniedziałek więc za bardzo czasu nie mam ale zdążyłem dzisiaj udostępnić programy, zastanawiam się dodatkowo jak poszerzyć granice udostępniania linków niż tylko opierać się na jednej niszy, chyba sami wiecie jakiej Tongue

FP który niedawno stworzyłem staram się rozwinąć i zebrać ludzi lecz niestety nie jest to takie proste jak myślałem więc nabije częściowo lajki przez stronę, bo kto o zdrowych zmysłach polubi stronę która ma ledwo kilkanaście lajków...

Dzisiejszy zarobek 13.85 zł powoli wracam do formy Lol


RE: Dziennik Pracy Varnity - SexPistols - 31-03-2014 18:50

ogólnie to raczej nie jest jakaś wielka tajemnica, ale są grupy, w których ludzie wymieniają się lajkami na swoich stronach Xpokerface łatwo tam wbić parę set lajków na początek


RE: Dziennik Pracy Varnity - Varnity - 31-03-2014 18:52

Dzięki, z pewnością się to przyda Wink