Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy Varnity- zarobić trochę kaski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy Varnity- zarobić trochę kaski (/Temat-Dziennik-Pracy-Varnity-zarobic-troche-kaski-87330)

Strony: 1 2 3 4 5


Dziennik Pracy Varnity- zarobić trochę kaski - Varnity - 12-03-2014 20:43

Witam!
Zauważyłem że wiele osób posiada swój dzienniczek w którym opisuje swoje poczynania w zarabianiu przez internet, więc postanowiłem założyć własny w którym będę opisywał osiągnięcia i niestety porażki które z pewnością będą się zdarzały.
Główne źródło dochodu będzie generowane ze subskrypcji SMS ponieważ wydaje mi się to najłatwiejsza metoda zarobku na dzień dzisiejszy.
Cel na ten miesiąc mam niezbyt wygórowany, tylko stówka i mam nadzieje że tyle osiągnę albo więcej Lol

Dzisiaj założyłem stronę i wszystkie potrzebne treści+ jakieś poprawki, od jutra rozpoczynam promowanie, dużo zdradzać nie będę, sami wiecie dlaczegopokerface


RE: Dziennik Varnity - ErgePL - 12-03-2014 20:48

Fajnie się zaczyna, będę śledził. Smile


RE: Dziennik Varnity - Varnity - 12-03-2014 20:54

Po założeniu tego tematu chciałem sprawdzić co się dzieje na HotCash, patrze a tam wpadł Lead, niecałe 5 minut udostępniania linku (spamowania) oczywiście z Głową ! Stawiam na jakość a nie ilośćSmile
[Obrazek: image.jpg]
Powoli zbliżam się do upragnionego celu, będę musiał niedługo podwyższyć poprzeczkę Lol


RE: Dziennik Varnity - wiezaawieza - 12-03-2014 21:23

Stawki na hotcash to 10zł nawet za pobranie z polski czy za francuzów itd?

BO jak nie to na firecash za francuza zarabiasz koło 17 dolarów Tongue


RE: Dziennik Varnity - Varnity - 12-03-2014 21:36

10 zł za pobranie z Polski. Natomiast z Anglii, Szkocji i Walii jak się nie mylę stawka wynosi 20 zł za poprawnie wypełniony Lead na HotCash. Kiedyś na FireCash zarabiałem i powiem Ci różne stawki są dla Francuzów raz wpadnie ta za 17 $ a nieraz 5$ zależy od ankiety.


RE: Dziennik Varnity - Varnity - 13-03-2014 18:32

Witam Ponownie!

Co dzisiaj zrobiłem?
W sumie nic Jerk2 wczoraj udostępniłem jeszcze jeden link i nawet nie spodziewałem się zysków.
Dodam dzisiaj kilka udostępnień linku Smile
Dzisiejszy zarobek:
[Obrazek: image.jpg]

Pozdrawiam.


RE: Dziennik Varnity - Varnity - 14-03-2014 14:29

Witajcie ponownie,
z przykrością muszę przyznać że zaprzestaję zarabiania na HotCash dopóki nie wróci admin i nie będzie zlecać wypłat.Admin zwinął się i już nie wróci? Sprawy rodzinne musi pozałatwiać? Nie wydaje mi sięUndecided Co Wy o tym sądzicie?


RE: Dziennik Varnity - ErgePL - 14-03-2014 15:41

Wrzucaj na jakiś normalny hosting zdjęcia, bo te reklamy nie są fajne. Xpokerface


RE: Dziennik Varnity - Varnity - 14-03-2014 19:25

Następnym razem gdy coś będę wrzucać postaram się bardziejSmile


RE: Dziennik Pracy Varnity - Varnity - 17-03-2014 14:41

Witajcie znowu Smile
Od dzisiaj kosek zleca wypłaty w serwisie HotCash i jeżeli nie wiecie ma on od tej chwili 80% udziałów więc pora znów się brać do pracy !

Przede wszystkim stworzę kilka kont na YT oczywiście zweryfikowanych i nabije kilkaset punktów w AMF do promowania, gdy to dzisiaj uczynię zabieram się wieczorem za ponowne promowanie.

A tak z innej beczki, zarejestrowałem się wczoraj na Goldentowns i powiem szczerze gra całkiem mnie wciągnęła chociaż nie do końca rozumiem jak się gra ale powoli to rozpracowuje Huh