Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pytanie] Jaka strona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: [Pytanie] Jaka strona (/Temat-Pytanie-Jaka-strona-87311)



[Pytanie] Jaka strona - xDesinx - 12-03-2014 16:36

Siema, więc chciałbym zrobić taką strone coś w podobie do kwejka że wrzucasz obrazki itp tylko nie mam pojęcia jaki hosting coś takiego oferuje za nie wielką cenę, taki żeby działał, chce dodawać obrazki na tej stronie itp tylko nie mam pojęcia jaka strona jest dobra, na której jest łatwy w obsłudze panel, z góry dzięki za podpowiedzi.


RE: [Pytanie] Jaka strona - linoskoczek - 12-03-2014 20:53

Nie wybijesz się. To nie ma sensu. Wielu próbowało, na pewno bardziej doświadczonych od Ciebie, a Ty pewnie oczekujesz, że bez tysięcy złotych wydanych na reklamy Twoja strona zyska na popularności, a się mylisz. To tylko moja opinia, rób jak chcesz.

Jeśli planujesz duży ruch, potrzebujesz hostingu, który nie będzie posiadał małego limitu transferowego. Sugerowałbym sprawdzić ofertę Progreso.pl i serwery VPS w firmach takich jak Biznes-Host, DigitalOcean czy też Oktawave.

Jednakże powracam do pierwszego akapitu. To nie ma sensu i stracisz czas.


RE: [Pytanie] Jaka strona - Klin - 18-03-2014 06:49

Najpierw uczymy sie formułować logicznie nasza wypowiedź a dopiero pozniej bierzemy sie za stawianie serwisów.


RE: [Pytanie] Jaka strona - siuvax - 18-03-2014 15:00

proponuje hosting joi.pl i skrypt TenTego 2.0