Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
List do Lockerz w sprawie restocku dam + - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: List do Lockerz w sprawie restocku dam + (/Temat-List-do-Lockerz-w-sprawie-restocku-dam-8731)



List do Lockerz w sprawie restocku dam + - GoreYoite - 16-06-2010 16:58

Hej Lockerz
Mam do was pare pytan po pierwsze czy bedzie duzo nagrod, pytam dlatego ze po tym jak zobaczylem nowe ceny to sobie pomyslalem ze wszystko zniknie w pare sekund. A drugie pytanie dotyczy mojego konta. Czy moge miec dwa konta w uzyciu na ta sama osobe(mnie)?
Pozdrawiam

i do jakiego tematu mam to zaliczyc


RE: List do Lockerz w sprawie restocku dam + - Satan - 17-06-2010 17:48

Cytat:Hej Lockerz
Mam do was pare pytan po pierwsze czy bedzie duzo nagrod, pytam dlatego ze po tym jak zobaczylem nowe ceny to sobie pomyslalem ze wszystko zniknie w pare sekund. A drugie pytanie dotyczy mojego konta. Czy moge miec dwa konta w uzyciu na ta sama osobe(mnie)?
Pozdrawiam

Cytat:Hi Lockerz !
I have some questions for you. First - will be much prizes ? I ask when I saw the new prices I thought that all disappear in few seconds. Second - Can i use two accounts ?
Greetings

@GoreYoite
Tłumaczenie własne z użyciem słownika Smile


RE: List do Lockerz w sprawie restocku dam + - GoreYoite - 17-06-2010 19:54

mam nadzieje ze to nie translator Smile leci + list wyslany.
temat do zamkniecia


RE: List do Lockerz w sprawie restocku dam + - Zythus - 18-06-2010 06:13

Hej Lockerz
Mam do was pare pytan po pierwsze czy bedzie duzo nagrod, pytam dlatego ze po tym jak zobaczylem nowe ceny to sobie pomyslalem ze wszystko zniknie w pare sekund. A drugie pytanie dotyczy mojego konta. Czy moge miec dwa konta w uzyciu na ta sama osobe(mnie)?
Pozdrawiam

Cytat:Hey Lockerz
I've got some questions for you. The first one is - will there be much prizes? I'm asking because when I saw the new prices for prizes, I thought, that everything will be gone in few seconds. And a second question is about my account. Can I have two accounts in use for one person (that person is me)?

Greetings

Tak dokładniej Wink Ale temat do zamknięcia i tak xd