Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie, a spamowanie :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Instanter (/Forum-Instanter-386)
+---- Wątek: Zarabianie, a spamowanie :) (/Temat-Zarabianie-a-spamowanie-87263)



Zarabianie, a spamowanie :) - dev1981 - 11-03-2014 21:18

Witam,

Chciałbym się dowiedzieć bo z tego co widziałem ze spamu też się da coś zarobić. Sam trochę spamuje ale jak na razie bez żadnych postępów w leadach ;p

Temat jest raczej dla tych co zaczynają i chcą zarobić pierwsze "$".

Chciałbym dać przykład co robię i jak aby ktoś kto to ogarnia mógł ocenić.

1) np. fora młodzieżowe czy nastolatków

Przykład program bilety do multikina

Tekst typu:

"Witajcie kinomaniacy!

Z okazji naszych urodzin mamy dla Was bilety do wykorzystania w dowolnym Multikinie na wybrany seans.

Zgarnij bilety do Multikina! <tutaj link>"

2) chomikuj.pl

program lokalizator

Tekst typu:

Patrzcie co znalazłem w sieci! Nie wierzyłem, że to może zadziałać. <link do strony>


Hmm jest sporo tych miejsc np fotka, naszaklasa, fb gdzie można wrzucać różne programy.


RE: Zarabianie, a spamowanie :) - nitek44 - 11-03-2014 23:32

Spamowanie to sztuka która wymaga wprawy, doświadczenia i pomyślunku. Spamować by chciał każdy, a jak widać nie każdemu wychodzi. Nie problem napisać byle gdzie tekst typu "Patrzcie co znalazłem w sieci! Nie wierzyłem, że to może zadziałać. <link do strony>" ludzie są głupi, ale nie aż tak, chyba że liczysz na konwersję rzędu 1 lead na 1000 wejść. Co prawda to co napisałeś to nie jakieś najgorsze przykłady, ale wg. mnie trzeba bardziej iść na jakość, tzn. dawać odpowiednie wiadomości tam gdzie są one pożądane. Prosty przykład, zamiast spamować 10 pierwszych lepszych tematów na zapytaj, lepiej znaleźć 3 w których ktoś np. pyta o lajki do aska bądź o to "gdzie można obejrzeć XX odcinek serialu XX" Smile


RE: Zarabianie, a spamowanie :) - dev1981 - 12-03-2014 00:22

Dzięki za rade zawsze się przyda Wink

Ps. Multikino się chyba zainteresowało programem z "bonami do multikina"

Przeglądałem internety i znalazłem to;p https://www.facebook.com/MultikinoPolska


RE: Zarabianie, a spamowanie :) - DeoRIP - 12-03-2014 00:52

Jak ktoś chce na prawdę zarabiać i zdobyć cenne porady wbijać do mojego wątku: http://zarabiam.com/Temat-Szukasz-Mentora-Zajrzyj-87167


RE: Zarabianie, a spamowanie :) - Liromir - 12-03-2014 01:17

Co do spamowania pozwól że przytocze Ci moje przemyślenia na ten temat (wpis z mojego dziennika)

Cytat: I tu chciałbym wnieść do forumowych "zarabiaczy" którzy spamują na fejsbuku, wszędzie gdzie popadnie widze jak to Multikino rozdaje bilety, dosłownie wszędzie - aż doszło do tego że mój fanpage został zaspamowany, ludzie opanujcie się i znajdzćie lepszy sposób niż gimbasiarski spam w komentarzach, troche polotu i finezji w tym co robicie, bo szkodzicie nie tylko sobie ale i reszcie użytkowników którym palicie sposób niewysublimowanymi komentarzami.



RE: Zarabianie, a spamowanie :) - aero2 - 12-03-2014 09:34

Niestety, gdyby nie spam czasem intensywniejszy, to by człowiek nic nie zarobił nie mając żadnego zaplecza.