Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie dotyczące programu NEXTmovie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Instanter (/Forum-Instanter-386)
+---- Wątek: Pytanie dotyczące programu NEXTmovie (/Temat-Pytanie-dotyczace-programu-NEXTmovie-87221)



Pytanie dotyczące programu NEXTmovie - dev1981 - 10-03-2014 23:36

Witam

Chodzi mi o program http://nextmovie.pl

Czy można jakoś zrobić / wyciąć (czy instarter.pl na to pozwala) i wkleić player bezpośrednio na swojego bloga, żeby nie przekierowało pod program tylko z bloga od razu się rejestrowało subskrypcje (mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi;p)


RE: Pytanie dotyczące programu NEXTmovie - Kede - 10-03-2014 23:43

Dlaczego nie skierujesz tego pytania do supportu instanter.pl? Wink To nie możliwe bo regulamin jest w stopce. i w wtedy mógłbyś kogoś wprowadzić w błąd, że jest to darmowe. Chyba że byłoby to małe okienko jquery popup przewijane to wtedy część osób po prostu wpisałaby numer i nie przewijała na dół do regulaminu i wtedy byłoby to zgodne z prawem. Aczkolwiek na forum Ci w żaden sposób nie pomożemy. Musisz dogadać się z ich supportem.


RE: Pytanie dotyczące programu NEXTmovie - lajson - 10-03-2014 23:48

Witam, dzisiaj próbowałem wkleić kod na Bloggerze, ale mimo prób poległem (oczywiście na dole strony dodałem również regulamin). Niby wszystko ładnie wygląda, ale gdy ktoś wpisze nr telefonu to nie można przejść dalej, przycisk jakby nie reagował na kliknięcia.


RE: Pytanie dotyczące programu NEXTmovie - Instanter.pl - 11-03-2014 07:49

Witamy,

Na własną rękę nie pozwalamy umieszczać programów w ramkach. Prosimy o wcześniejszą konsultację e-mail/PW.

Zabronione jest kopiowanie i przeklejanie stopki w celach zarobkowych na inne witryny WWW bez zgody Webstar Media.

Pozdrawiamy
Instanter.pl


RE: Pytanie dotyczące programu NEXTmovie - dev1981 - 12-03-2014 14:58

(10-03-2014 23:43)Kede napisał(a):  Dlaczego nie skierujesz tego pytania do supportu instanter.pl? Wink To nie możliwe bo regulamin jest w stopce. i w wtedy mógłbyś kogoś wprowadzić w błąd, że jest to darmowe. Chyba że byłoby to małe okienko jquery popup przewijane to wtedy część osób po prostu wpisałaby numer i nie przewijała na dół do regulaminu i wtedy byłoby to zgodne z prawem. Aczkolwiek na forum Ci w żaden sposób nie pomożemy. Musisz dogadać się z ich supportem.

Skoro mają tutaj konto to co stoi na przeszkodzie zapytać tutaj. Widać, że nie tylko ja miałem wątpliwości teraz przynajmniej każdy wie na czym stoi.