Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[KUPIE]Konta FB (zweryfikowane) + Fan Page - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [KUPIE]Konta FB (zweryfikowane) + Fan Page (/Temat-KUPIE-Konta-FB-zweryfikowane-Fan-Page-87214)



[KUPIE]Konta FB (zweryfikowane) + Fan Page - Secret - 10-03-2014 21:16

1.Nazwa przedmiotu : Konta FB (zweryfikowane tel.)+Fan Page
2.Opis przedmiotu : Kupię Konta FB (zweryfikowane tel.) + Fan Page ( przynajmniej 2000 tys. fanów )
3.Zdjęcia : Print Screen
4.Kontakt : PW , E-mail
5.Cena : Do uzgodnienia
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew Bankowy , Paypal


RE: [KUPIE]Konta FB (zweryfikowane) + Fan Page - lons - 10-03-2014 21:20

(10-03-2014 21:16)Secret napisał(a):  1.Nazwa przedmiotu : Konta FB (zweryfikowane tel.)+Fan Page
2.Opis przedmiotu : Kupię Konta FB (zweryfikowane tel.) + Fan Page ( przynajmniej 2000 tys. fanów )
3.Zdjęcia : Print Screen
4.Kontakt : PW , E-mail
5.Cena : Do uzgodnienia
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew Bankowy , Paypal


A kupujesz FP razem z kontem czy osobno? Bo mam Fanpage na sprzedaż


RE: [KUPIE]Konta FB (zweryfikowane) + Fan Page - Secret - 10-03-2014 21:23

Mogę kupić osobno Wink

Pisz PW


RE: [KUPIE]Konta FB (zweryfikowane) + Fan Page - NieWPelniAnonim - 10-03-2014 21:34

Jestem w stanie sprzedać kilkanaście (max. 100) kont aktywowanych e-mailem, cena 50 gr - 1, nazwiska nie wzbudzajace podejrzen. Jeżeli nie to sorry za offtop.


RE: [KUPIE]Konta FB (zweryfikowane) + Fan Page - Secret - 10-03-2014 21:36

(10-03-2014 21:34)NieWPelniAnonim napisał(a):  Jestem w stanie sprzedać kilkanaście (max. 100) kont aktywowanych e-mailem, cena 50 gr - 1, nazwiska nie wzbudzajace podejrzen. Jeżeli nie to sorry za offtop.

Nie dziękuję , ale Ja potrzebuje konta potwierdzone telefonicznie Smile


RE: [KUPIE]Konta FB (zweryfikowane) + Fan Page - Vincent62 - 11-03-2014 17:15

Odpisz na pw.


[KUPIE]Konta FB (zweryfikowane) + Fan Page - yazir - 22-04-2014 23:25

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.