Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SYV youtube views- pytanko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SYV youtube views- pytanko (/Temat-SYV-youtube-views-pytanko-87206)



SYV youtube views- pytanko - yurii - 10-03-2014 20:17

Witam
mam pytanie odnośnie "SYV". Czy youtube wykrywa ten program i banuje konta? Nabijać wyświetlenia na niepublicznym czy bez różnicy?
Z góry dzięki Smile


RE: SYV youtube views- pytanko - Hiuston - 10-03-2014 23:15

Nie banują za SYV'a, spokojnie możesz nabijać na publicznym. Smile


RE: SYV youtube views- pytanko - Pawel1178 - 11-03-2014 18:58

ktoś ma z nim problem, że co jakiś czas poprostu sam się wyłącza i potrzeba go na nowo instalować ?


RE: SYV youtube views- pytanko - Toxyn - 11-03-2014 22:16

Raczej wszystko działa bez zarzutu, jeszcze ani razu mi się nie wyłączył bez powodu Smile Więc prawdopodobnie Twój sprzęt/system może szwankować


RE: SYV youtube views- pytanko - maselko1235 - 22-03-2014 15:48

Witam, dołączę się do tematu by nie tworzyć nowego, opłaca się kupić premium silver lub gold, jakie możliwości realnie on daje przestudiowałem to co napisali ale wolę poznać opinie od osób które posiadają/posiadały premium. Dziękuje z góry.


RE: SYV youtube views- pytanko - Szaman1644 - 22-03-2014 16:07

Premium daje ci możliwość nabijania wyświetleń bez końca, jednak nie wiem czy na tą chwilę jest to dobry sposób, ponieważ SYV strasznie się popsuł i mało wyświetleń nabija. Pomyślałbym nad jakimś innym programem(sam jestem na etapie poszukiwania).


RE: SYV youtube views- pytanko - maselko1235 - 22-03-2014 23:42

wykupiłem konto premium na hitleapie które wszyscy tak chwalą moim zdaniem jeden wielki syf na 2k hitów ledwo 50 wejść zaliczonych no a na syvie w 15 min nabiłem więcej wyświetleń na demo account niż dziennie na hitleapie. przyłączam się do poszukiwań gdyby udało Ci się coś odnaleźć porządnegoWink


RE: SYV youtube views- pytanko - Patenciarz - 03-04-2014 14:08

na SYVIE nie da rady juz nic ugrac nabije sie 80 punktow i trzeba czekac 5 godzin to bez sensu... Probuje z U2bviews ale nie daje mi cos wyswietlen nie wiem ile trzeba czekac


RE: SYV youtube views- pytanko - bimber14 - 10-04-2014 09:30

U2bviews zamrarza filmiki chyba ze macie ponad 300 wyswietlen wtedy warto go zastosowac chocby do samych komentarzy. A wyswietlenia tez nabija