Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik jak odzyskać zaległe pieniądze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Poradnik jak odzyskać zaległe pieniądze (/Temat-Poradnik-jak-odzyskac-zalegle-pieniadze-87194)

Strony: 1 2 3 4


Poradnik jak odzyskać zaległe pieniądze - ermonty - 10-03-2014 18:37

Witajcie,
W związku, z podejrzeniem oszustwa przez firmę BLUE ICE Rafał Piątkowski / Fires szybki poradnik jak odzyskać pieniądze.
Sposób testowany dwa razy, raz otrzymałem pieniądze po upomnieniu a 2 raz po interwencji komornika. W obu przypadkach było tak samo, młodociany przedsiębiorca nie chciał zapłacić Smile
Dzieciaczki myślą, że są bezkarne a na końcu jest płacz i rodzice na głowie.

Nie jestem prawnikiem, podaje to z własnego doświadczenia

A więc tak:
1) Przygotowujemy dowody czyli nieopłacone rachunki. Kopie umowy ( w załączniku ) Przydadzą się także poprzednie opłacone rachunki wraz z wydrukiem uznania na naszym koncie bankowym.
2) Pobieramy wzór "przedsądowe wezwanie do zapłaty" i wypełniamy danymi swoimi oraz firmy Rafała Piątkowskiego z terminem 7 dni.
3) Wysyłamy kopertę Z POTWIERDZENIEM ODBIORU listem poleconym na adres BLUE ICE wraz z wydrukowanymi załącznikami z punktu 1
4) Czekamy 7 dni od dnia doręczenia

jeżeli zapłaci to problem z głowy
Jeżeli nie to lecimy dalej.
5) Występujemy o nakaz zapłaty do sądu na podstawie Art. 485 § 2a kpc
Cytat:Sąd wydaje nakaz na podstawie dołączonych do pozwu dokumentów:
umowy,
dowodu spełnienia świadczenia wzajemnego niepieniężnego
dowodu doręczenia dłużnikowi faktury lub rachunku.
6) Składamy pozew wg. poradnika
http://www.infor.pl/prawo/pozwy/informacje-ogolne/83105,Jak-uzyskac-nakaz-zaplaty.html
Wszystko jest tu dobrze wyjaśnione.

Życzę wszystkiego dobrego.
Proszę z tego nie rezygnować bo to pewna wygrana


Niezbędne dane:

Kod:
BLUE ICE RAFAŁ PIĄTKOWSKI
Imię    RAFAŁ
Nazwisko    PIĄTKOWSKI
Numer NIP    7431958757
Numer REGON    280478760

Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności    ul. gen. Sikorskiego 29 lok. 20, 11-200 BARTOSZYCE, powiat bartoszycki, woj. WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Adresy dodatkowych miejsc wykonywania działalności    -
Adres do doręczeń    ul. gen. Sikorskiego 29 lok. 20, 11-200 BARTOSZYCE, powiat BARTOSZYCKI, woj. WARMIŃSKO-MAZURSKIE
Polska



RE: Poradnik jak odzyskać zaległe pieniądze - bolo9797 - 10-03-2014 19:07

Istnieje cos takiego jak regulamin w ktorym jest napisane ile maja na wyplate pieniedzy . A jezeli ktos do piatku nie wyplacil (bylo pisane ze w piatek leca ostatnie wyplaty) ma zwyczajnie pecha .. Jest nowy wlasciciel , serwer itd wiec kasy sie nie odzyska z wlasnej glupoty.


RE: Poradnik jak odzyskać zaległe pieniądze - ferhrgh - 10-03-2014 19:25

Moze wpierw poczekajcie a nie odrazu sady?


RE: Poradnik jak odzyskać zaległe pieniądze - jabolopivolo - 10-03-2014 19:32

hello!!!! ja zleciłem wypłatę tydzień temu i jeszcze nie dostałem.sprawa się rypła, ktoś okazał się .....złodziejem,oszustem czy frajerem może??? od sądzenia zresztą będzie sąd


RE: Poradnik jak odzyskać zaległe pieniądze - qaz1 - 10-03-2014 19:34

wypłata 21 dni od wystawienia rachunku, jak nie bedzie w ciagu 21 dni to wtedy powinno się wysyłać tego typu zawiadomienia, polecam sobie zapisac gdzies ten temat, aby w razie problemów z niego skorzystać


RE: Poradnik jak odzyskać zaległe pieniądze - ferhrgh - 10-03-2014 19:35

Dokladnie ,pozatym czekamy az vex sie odezwie, dopieo wtedy mozna skladac jakies gunwa.


RE: Poradnik jak odzyskać zaległe pieniądze - ermonty - 10-03-2014 19:54

Dodam, że w przeciwieństwem do Spółek, Pan Rafał odpowiada własnym majątkiem więc sprawa jest prosta.

Oczywiście macie racje co do 21 dni, zapomniałem o tym wspomnieć w 1 poście.


RE: Poradnik jak odzyskać zaległe pieniądze - xDesinx - 11-03-2014 08:18

Fires napisało że Vex odpowiedział, pisze że w ciągu 21 dni ma "niby" zrobić przelewy.


RE: Poradnik jak odzyskać zaległe pieniądze - GoodLecki - 12-03-2014 11:15

Warto tez z innych serwisów które pan Rafał P.prowadził się upomnieć o swoje Big Grin


RE: Poradnik jak odzyskać zaległe pieniądze - Lukines - 12-03-2014 11:23

będziemy się sądzić o moje 22,5 zł Które Vex sobie ukradł odemnie !