Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
9-letni raper rymuje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: 9-letni raper rymuje (/Temat-9-letni-raper-rymuje-87187)

Strony: 1 2


9-letni raper rymuje - Hrustus - 10-03-2014 16:44

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/9-letni-raper-rymuje-kodeina-dziwki-hajs,115846.html

Jego kanał na youtube Smile
https://www.youtube.com/channel/UCqZjnQxXn9mZ1kaSqJWrLEA/videos

Jakie macie zdanie na ten temat ?


RE: 9-letni raper rymuje - aero2 - 10-03-2014 16:54

Za dużo przeklina i ciągle o tej dupie mówi, w tym wieku nie za ładnie.Big Grin


RE: 9-letni raper rymuje - Nortix - 11-03-2014 21:15

Wątpię w to żeby on skrobał teksty tych kawałków.
Dziecko na oczy pewnie nie widziało 90% rzeczy które wymienia w tych swoich
utworach facepalm.
Niech się lepie za elementarz weźmie a nie "rapuje" o dziwkach hajsie i o towarze.


RE: 9-letni raper rymuje - K.O.M.B.E.K - 11-03-2014 21:39

haha beka z typa...w tvn zrobili troche idiotów z jego rodzicow a weź upilnuj dziecko przy necie to chyba by non stop uczyc sie musiało Tongue
A patrząc na to z drugiej strony to mieli racje bo w sumie jak 10 000 9-latków w Polsce sobie posłucha to tez im sie bania troche zryje....


RE: 9-letni raper rymuje - Yogii - 11-03-2014 21:45

biedota intelektualna rośnie


RE: 9-letni raper rymuje - MilanFan - 11-03-2014 21:48

Pokażą takiego "rapera" w TV, ktoś niemający pojęcia o rapie go zobaczy i już ma wyrobione zdanie o rapie...


RE: 9-letni raper rymuje - Symbian - 11-03-2014 22:06

On jest nowym Królem rapu

Ten kawałek jest najlepszy !


Heart


RE: 9-letni raper rymuje - Kede - 11-03-2014 22:21

Przecież to jest oczywiste, że to prosta prowokacja. Zwykły dzieciak, teksty o dziw**ch tylko po to żeby ludzie się nim zainteresowali. Wpadłem na jego kanał gdy nagrał swój pierwszy kawałek. Fakt, ja w jego wieku nawet nie znałem takich słów Tongue To było oczywiste, że ktoś za tym stoi. Myślałem, że jest marionetką ale jednak sprawia pozory, że to on sam za tym stoi. Ale i tak oczywiste jest, że ten "kuzyn" pisze teksty. Chociaż są takich niskich lotów, że równie dobrze sam mógłby je pisać a potem dorzucić parę niecenzuralnych słów żeby ktoś na to zwrócił uwagę. To proste do czego to zmierza, można zrobić wszystko żeby się wybić. Pewnie najwięcej do powiedzenia mają Ci którzy tylko obejrzeli sensację z Dzień Dobry Tvn... Wink


RE: 9-letni raper rymuje - misza12 - 19-03-2014 16:50

Mnie to nie jara. Glupota rodziców i tyle


RE: 9-letni raper rymuje - sagemx-2 - 19-03-2014 17:16

Może i głupie, ale jeśli dobrze to rozegra to za kilka(naście?) lat dobrze na tym wyjdzie. Oczywiście mówię o sprawach finansowych, niekoniecznie psychicznych.