Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surebet.com - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: surebet.com - pytanie (/Temat-surebet-com-pytanie-87177)



surebet.com - pytanie - elbowndg - 10-03-2014 14:40

Osoby grające u buka wiedzą czym są surebety.
Do nich kieruje te pytanie, a mianowicie chodzi mi o stronę surebet.com darmowe surebety osiągają tam maksymalnie 1% zysku, istnieje możliwość wykupienia abonamentu i chciałem się zapytać czy ktoś kiedyś miał tam abo? jeśli tak to w abonamencie do jakich wartości % dochodzą surebety?


RE: surebet.com - pytanie - scy12 - 11-03-2014 14:58

A mógłby mi ktoś wyjaśnić ten zysk ze strony en.surebet.com ?
Przykład
Wybieram sobie mecz
Getafe — Granada 1/DNB 1,60
Getafe — Granada X 3,35
Getafe — Granada 2 3,35

Wygrywam kiedy Granada wygra lub zremisuje, jeśli Geafe wygra to przegrywam dobrze rozumiem ?


RE: surebet.com - pytanie - SweetSensi - 11-03-2014 22:36

Ja grałem surebety, abonament od nich był wykupywany przez gościa raz i udostępniany Smile Surebety tam potrafiły dochodzić do 30 % i to naprawdę ładne. Podawali czasami błędy bukmacherów na których można było sobie dorobić. Jednym słowem polecam Big Grin


RE: surebet.com - pytanie - zwinietydywan - 03-04-2014 21:03

Dobrze w necie poszukasz, a znajdziesz. Ludzie składają się na abonament i mają dostęp do konta za o wiele mniejsze pieniądze. Polecam


RE: surebet.com - pytanie - szykoch - 15-04-2014 09:36

ja kupiłem kilka dni temu abonament, jeżeli ktos jest chetny na zrzutke to prv