Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PlayHD czy elimit ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PlayHD czy elimit ? (/Temat-PlayHD-czy-elimit-87146)



PlayHD czy elimit ? - creativeD - 09-03-2014 21:55

Witam, chciałem zapytać na jakim zarabiacie programie. Ja zarabiam na HD player, lecz jestem zmuszony się przenieś na inny gdyż dodali ten WIDOCZNY cennik .. Więc co byście mi polecili? i czy na play hd jest stawka 6 zł ? i ile musi mieć na koncie osoba wysyłająca smsa.


RE: PlayHD czy elimit ? - luxiorsan - 09-03-2014 21:59

Co to znaczy "ile musi mec na kącie"


RE: PlayHD czy elimit ? - mordimer12 - 09-03-2014 22:25

@creative
elimit

@ luxuorsan
Na koncie*, żeby zaliczylo leada czyli żeby wpadły nam pieniążki nasz "klient" musi mieć pieniądzy na koncie tyle ile kosztuje wysłanie tego smsa, czyli chyba 30,75 zł, jeśli by miał 29 zł to nie pobierze mu Nic z konta toteż my nie mamy leada.

Pozdrawiam


RE: PlayHD czy elimit ? - creativeD - 09-03-2014 22:36

I jak Ci tam zarobki idą na tym elimit ?


RE: PlayHD czy elimit ? - luxiorsan - 09-03-2014 23:14

(09-03-2014 22:25)mordimer12 napisał(a):  @creative
elimit

@ luxuorsan
Na koncie*, żeby zaliczylo leada czyli żeby wpadły nam pieniążki nasz "klient" musi mieć pieniądzy na koncie tyle ile kosztuje wysłanie tego smsa, czyli chyba 30,75 zł, jeśli by miał 29 zł to nie pobierze mu Nic z konta toteż my nie mamy leada.

Pozdrawiam

na koncie to doskonale wiem co oznacza. chciałem, żeby autor zobaczył swój błąd.


RE: PlayHD czy elimit ? - olafifi - 10-03-2014 13:48

Zmieniłem wszystkie linki na elimit, zobaczy się. Odstrasza mnie stawka playhd Sad


RE: PlayHD czy elimit ? - lolekxp - 25-06-2014 12:30

Bede testowac elimit, dam znac jak idzie Smile oprocz niego jeszcze 2 inne testuje Smile

(09-03-2014 23:14)luxiorsan napisał(a):  
(09-03-2014 22:25)mordimer12 napisał(a):  @creative
elimit

@ luxuorsan
Na koncie*, żeby zaliczylo leada czyli żeby wpadły nam pieniążki nasz "klient" musi mieć pieniądzy na koncie tyle ile kosztuje wysłanie tego smsa, czyli chyba 30,75 zł, jeśli by miał 29 zł to nie pobierze mu Nic z konta toteż my nie mamy leada.

Pozdrawiam

na koncie to doskonale wiem co oznacza. chciałem, żeby autor zobaczył swój błąd.
dobrze ze mamy ciebie chociaz na forum i pilnujesz naszej ortografii


RE: PlayHD czy elimit ? - themate0 - 25-06-2014 12:49

ja zarabiam głownie na elimit + downloaded, hdvod wg mnie się już wypalił i potrzeba nam nową stronę pod filmy, a elimit z racji iż jest stary i już nikt tego nie pamięta - konwertuje się lepiej


RE: PlayHD czy elimit ? - lolekxp - 25-06-2014 12:53

Ja nie zrezygnuje z HDVod bo dopiero zacząłem i jeszcze nie posiadam własnych odczuć, a co do elimit to mnie przekonał przedewszystkim wielki ekran, tak jak w hdstream.

Ogolnie uwazam ze powinno cos bys kolorowego ala HDVod i takimi funkcjami, ale rozmiarem playera tak wielkim jak hdstream, wtedy uwazam ze wygladalo by to pro.


PlayHD czy elimit ? - Artinesse - 02-03-2018 00:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.