Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam lub zamienię 2x kod BAH (Bet at Home) 5 Euro - tanio ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam lub zamienię 2x kod BAH (Bet at Home) 5 Euro - tanio ;) (/Temat-Sprzedam-lub-zamienie-2x-kod-BAH-Bet-at-Home-5-Euro-tanio-87138)



Sprzedam lub zamienię 2x kod BAH (Bet at Home) 5 Euro - tanio ;) - rkac1997 - 09-03-2014 20:00

1.Nazwa przedmiotu : bon BAH 5E
2.Opis przedmiotu : Bony kupione dziś na allegro na mieszanej kampani. Kupiłem 3 , ale tyko jeden był z kampani styczniowej, a te 2 są z kampani grudzień lub styczeń... Po wbiciu na koncie w BAH będziesz miał prawie 21zł - musisz to obrócić 3x po kursie min. 1,5 Wink aby wypłacić...
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW
5.Cena : 30% wartości lub zamiana na kod z lutego, marca , listopad ...
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Skrill , mBank , wymiana

Aby dokonać wymiany wystarczy że kupisz mi kod na allegro dowolną metodą płatności (musi być z kampani luty , marzec lub listopad )


RE: Sprzedam lub zamienię 2x kod BAH (Bet at Home) 5 Euro - tanio ;) - smup33 - 11-03-2014 21:24

ja mam jeden bon z kampani miesanej i tez niewiem z keidy heheh wymiana ??


RE: Sprzedam lub zamienię 2x kod BAH (Bet at Home) 5 Euro - tanio ;) - maax6 - 11-03-2014 22:54

Odezwij się na PW. Mogę dać na skrill


RE: Sprzedam lub zamienię 2x kod BAH (Bet at Home) 5 Euro - tanio ;) - Melex - 12-03-2014 10:31

Mam jakis kod, ale nie wiem z jakiej kampanii. Wymieniasz sie?


RE: Sprzedam lub zamienię 2x kod BAH (Bet at Home) 5 Euro - tanio ;) - ciemnebiznesy - 13-03-2014 22:29

ja moge kupić jak ktoś ma na zbyciu, tylko nie wiem z jakiej kampanii już korzystałem Tongue


RE: Sprzedam lub zamienię 2x kod BAH (Bet at Home) 5 Euro - tanio ;) - munited - 14-03-2014 05:09

jako że będąc nowym użytkownikiem nie mogę założyć własnego tematu to podpinam się pod temat kolegi, mam do sprzedania 2 bony 5euro, kampania luty. ew mogę zamienić na kampanie marcową


RE: Sprzedam lub zamienię 2x kod BAH (Bet at Home) 5 Euro - tanio ;) - Melex - 14-03-2014 05:33

wezmę j2ak wejdą, ile za sztukę?


RE: Sprzedam lub zamienię 2x kod BAH (Bet at Home) 5 Euro - tanio ;) - munited - 14-03-2014 16:00

dyszka skrill/przelew


RE: Sprzedam lub zamienię 2x kod BAH (Bet at Home) 5 Euro - tanio ;) - munited - 14-03-2014 18:39

nieaktualne


Sprzedam lub zamienię 2x kod BAH (Bet at Home) 5 Euro - tanio ;) - yazir - 22-04-2014 23:26

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.