Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oddam sposób na zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Oddam sposób na zarobek (/Temat-Oddam-sposob-na-zarobek-87135)

Strony: 1 2


Oddam sposób na zarobek - michalek2244 - 09-03-2014 19:52

Z racji tego że mój ostatni temat dotyczący sprzedania sposobu został przeniesiony do kosza (http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-sposob-na-zarobek-87114) bez sprawdzenia skuteczności metody postanowiłem udostępnić jedną sztukę poradnika wybranej z forum osobie, aby dodała swoją recenzję.

Osoba, która chce otrzymać darmowy poradnik musi się zaangażować w tą metodę, posiadać domenę i hosting być gotowa poświęcić po godzinie dziennie przez pierwsze 2 tyg oraz z biegiem czasu opisywać tutaj swoje postępy.

Chętnych zapraszam na PW jutro wybiorę spośród chętnych jedną osobę


RE: Oddam sposób na zarobek - PremAccHack - 10-03-2014 17:54

Więc tak dostałem poradnik. Wszytko jasno opisane, co należy zrobić aby dojść do jak największych zarobków. W najbliższych dniach przetestuje go i będę podawał ile udało mi się zarobić. Obecnie wszystko zaczynam przygotowywać, aby zacząć zarabiać tym sposobem Wink Wkrótce się odezwę jak już wszystko zrobię i będziemy czekać na zarobek Jerk


RE: Oddam sposób na zarobek - szufliko - 10-03-2014 19:33

Takie pytanie to jest cos w rodzaju niszy??? Czy tez sposob na wypozycjonowanie strony? W jakim serwisie rzecz sie dzieje? W jaki sposob dzialamy?


RE: Oddam sposób na zarobek - michalek2244 - 10-03-2014 21:05

(10-03-2014 19:33)szufliko napisał(a):  Takie pytanie to jest cos w rodzaju niszy??? Czy tez sposob na wypozycjonowanie strony? W jakim serwisie rzecz sie dzieje? W jaki sposob dzialamy?

W sumie można to nazwać niszą. Raczej nie wypozycjonujesz tym strony, masz inne źródło ruchu Wink Zarabiamy na reklamach Google Adsense. Działamy w taki sposób, ze dodajemy na strone odpowiednie treści i zarabiamy na klikach w reklamy. Duży ruch na stronie mamy zapewniony Wink


RE: Oddam sposób na zarobek - Kede - 10-03-2014 22:24

Oferujesz też wskazówki na temat tego jak reklamy powinny być umieszczone? bądź jakiś specjalnie dostosowany template? Typu zamiast menu to ten podłużny pasek z linkami adsense jak niektórzy robią na stronach które służą tylko do zarabiania.


RE: Oddam sposób na zarobek - michalek2244 - 10-03-2014 22:43

W poradniku skupilem się głównie na przygotowaniu strony pod względem merytorycznym i pozyskaniem ruchu. Rozmieszczenie reklam zależy od szablonu i kilku innych rzeczy, oczywiście można podejrzeć inne strony o tej samej tematyce (jak wiesz o jaką tematykę chodzi to znaleźć inna stronę nie problem) poza tym w razie pytań mogę pomoc Wink


RE: Oddam sposób na zarobek - michalek2244 - 05-04-2014 09:08

Jak ktoś chce to mogę oddać jeszcze jedną kopię poradnika (pisać PW)


RE: Oddam sposób na zarobek - lijon - 05-04-2014 22:33

Więc slij na pv
Mam domene jak i hosting


RE: Oddam sposób na zarobek - misterzelek - 08-04-2014 21:32

Wyslij na pw jak bys mogl


Odp: Oddam sposób na zarobek - Damkofr - 09-04-2014 11:44

jak możesz to wyslij.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2