Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie filmików w dzisiejszych czasach. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Promowanie filmików w dzisiejszych czasach. (/Temat-Promowanie-filmikow-w-dzisiejszych-czasach-87104)



Promowanie filmików w dzisiejszych czasach. - bielu243 - 09-03-2014 11:17

Siemaneczko. Od pewnego czasu zastanawiam się czy da się dobrze wypromować filmik w dzisiejszych czasach poprzez takie strony na enchanceviews itp. ? Sam używam enchance + SYV lecz jednak wyświetlenia idą naprawdę wolno. Kiedyś wziąłem się za u2bviews lecz nie wiem czemu nie dodaje mi w ogole wys. Słyszałem, że podobno jest jakiś sposób na SYVa z wirtualną maszyną. Coś tam próbowałem ale i tak mi jebło cooldowna mimo, że na maszynie byłem na innym koncie, więc już nie wiem Sad. Macie może jakieś strony, boty do promowania filmików na YT ?


RE: Promowanie filmiku w dzisiejszych czasach. - alizen - 09-03-2014 11:19

hitleap, view2.be


RE: Promowanie filmików w dzisiejszych czasach. - bielu243 - 09-03-2014 11:20

view2.be to nie jest przypadkiem fake? Kiedyś nabijałem sobie viewsy przez tą strone tylko, że za jedno lajknięcie jest 15 wyś. Nie za duzo? Tongue