Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[VPS] Ktory wybrac? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: [VPS] Ktory wybrac? (/Temat-VPS-Ktory-wybrac-87096)

Strony: 1 2


RE: [VPS] Ktory wybrac? - Lukines - 09-03-2014 23:33

do Addmefast . jest Imcaros .

Instalujesz Linuxa.
Potem przez ssh gui .
Potem VNC.
Potem majac Vnc laczysz sie z nim i masz już pulpit.
Instaluejsz firefoxa + Imacros startujesz skrypty i chodzi Wink


RE: [VPS] Ktory wybrac? - exxthc - 09-03-2014 23:42

(09-03-2014 23:33)Lukines napisał(a):  do Addmefast . jest Imcaros .

Instalujesz Linuxa.
Potem przez ssh gui .
Potem VNC.
Potem majac Vnc laczysz sie z nim i masz już pulpit.
Instaluejsz firefoxa + Imacros startujesz skrypty i chodzi Wink

okej imacro do amf a co z reszta? Rolleyes


RE: [VPS] Ktory wybrac? - Lukines - 09-03-2014 23:45

Nie wiem czego tam używaś ogólnie jest program do symulacji srodowiska windowsowskiego na linuxa i można w nim odpalac niektóre programy ale myśle że nic z tego . a VPS z Windą który Ci uciagnie te 3 programy może Cie kosztować z 40 zł


RE: [VPS] Ktory wybrac? - exxthc - 09-03-2014 23:53

40zl to niewiele a jest to cena i tak porownywalna to tych linuxowych VPSów Smile Z windowsem tylko mam mniej roboty


RE: [VPS] Ktory wybrac? - Lukines - 10-03-2014 01:18

Tutaj masz link : http://mintshost.pl/vpswin.php

Ja właśnie postawiłem na linuxie addmefasta ;D I śmiga az miło . Zobaczymy ile w ciagu dnia nabije ;D jeśli 20K to kosz jednego VPS to 25 zł/m . I myśle że to mi sie zwróci .


RE: [VPS] Ktory wybrac? - linoskoczek - 10-03-2014 18:29

SYV mi na Linuxie nie działał, u2bviews pewnie też nie pójdzie.

Od siebie polecam VPS z Windows na MintsHost. Pełna wirtualizacja KVM zapewni stabilność działania. Kod rabatowy znajdziesz tutaj, a skontaktuj się ze mną poprzez PW i ugadamy się tak, że będziesz miał taniej o ponad połowę Wink


Odp: [VPS] Ktory wybrac? - Stalmer - 10-03-2014 23:11

A może wezmniesz triala vps'a z upcloud ? Trial trwa 14 dni. BTW jezeli bralbys tam vpsa to przy wybieraniu systemu przejdz do cdrom i wybierz stamtad windows server 2008.

Co do minthosta mam zle wspomnienia. Mialem tam odpalone autosurfy i oskarzyli mnie o wykonywanie atakow ddos...
Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: [VPS] Ktory wybrac? - exxthc - 10-03-2014 23:15

(10-03-2014 23:11)Stalmer napisał(a):  A może wezmniesz triala vps'a z upcloud ? Trial trwa 14 dni. BTW jezeli bralbys tam vpsa to przy wybieraniu systemu przejdz do cdrom i wybierz stamtad windows server 2008.

Co do minthosta mam zle wspomnienia. Mialem tam odpalone autosurfy i oskarzyli mnie o wykonywanie atakow ddos...
Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

A myslisz ze do tej pory z czego kozystałem? Big Grin Ale juz nie mam nerwów bo albo po 7dniach mi banuja albo jakies bluescreeny wyskakuja. A tak nie bd musial co iles tam ustawiac botów Smile


RE: [VPS] Ktory wybrac? - Lukines - 10-03-2014 23:19

linoskoczek dasz radę załatwić powiedzmy 3 serwery te po 25 zł po 12.5 zł ? Jesli tak to możliwe że bym jutro/pojutrze kupił 3 albo 4 ;D


Odp: RE: [VPS] Ktory wybrac? - linoskoczek - 10-03-2014 23:32

(10-03-2014 23:19)Lukines napisał(a):  linoskoczek dasz radę załatwić powiedzmy 3 serwery te po 25 zł po 12.5 zł ? Jesli tak to możliwe że bym jutro/pojutrze kupił 3 albo 4 ;D

Zobaczymy jak wyjdzie z autorem tematu i sie skontaktuje Smile