Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Proste zarabianie na asku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Proste zarabianie na asku (/Temat-Proste-zarabianie-na-asku-87082)

Strony: 1 2 3


Proste zarabianie na asku - szy1sw - 09-03-2014 00:38

Witam chciałbym wam przedstawić poradnik na proste zarabianie na ask'u. Potrzebujemy:
-konta na aks.fm(im popularniejsze tym lepiej)
-konta na:
reflink: http://www.mspartners.co/ref/szy1sw
czysty: http://www.mspartners.co/
Edit: Tak mi się przypomniało że na start dostajemy 5$minimum do wypłaty to 10$ czyli oprócz super stawki otrzymujemy fajny gratis
Serwis ten oferuje nam 0.1$ za klik z Polski(jest już o tym temat na forum, ale mam nadziej że w związku z tym że jest to poradnik nie ma problemu z reflinkiem), za kliknięcie w link reklamowy tego typu: http://learnmoneystrategy.com/szy1sw a następnie kliknięcie w zielony baner.

Dobra mamy konta co dalej?
1. Najlepiej by konto było dziewczyny(większe zainteresowanie), wiek ok 17-18lat by ludzie wierzyli że zarabiasz
2. Dodajemy odpowiedzi na normalne pytania staramy się trzymać fejm
3. NIE SPAMUJEMY LINKIEM bo jest to łatwa droga do banu(bany za spam linkami są bardzo szybkie) i zmniejszenia ogólnej konwersji wszystkim!(człowiek bądź człowiekiem)
4. link dodajemy w opisie z przedrostkiem "tu zarabiam" "tym sposobem zarobiłam 900zł w miesiąc", w opisie podajemy również wiek, miasto link do czyjegoś aska coś na większy realizm
5. Zadajemy ludziom pytania gramy w 10/10like wszystko by zdobyć "fejm" i dużą oglądalność profilu. NIE PORUSZAMY KWESTII ZARABIANIA W PYTANIACH chyba że ktoś nam zada pytanie czy serio na tym zarabiamy to możemy odpowiedzieć że tak(w miarę to rozwinąć ale nie podawać linku ani nie zapraszać do opisu bo admini czytają ścieżkę)

Tym sposobem zarobiłem w godzinę na nowym koncie 1$


[Obrazek: ask.png]
Tak wiem nie dużo, ale robiłem to tylko dla testów, popularne konta mogą zarabiać dużo więcej Smile
Pomogłem? Zarejestruj się z refa, daj reputaBig Grin


RE: Proste zarabianie na asku - SlusseR - 09-03-2014 00:54

Fajny sposób leci + Smile


RE: Proste zarabianie na asku - Kede - 09-03-2014 01:35

Całkiem spoko poradnik Wink Masz plusika. Bardziej opłacalnie byłoby kupić parę w miarę popularnych kont za kilka złociszy i działać.

Regne się z refa Wink Bo wpadłem na nieco ciekawszy pomysł i zobaczę czy wypali.

edit;
Można skracać link? czy wtedy nie dojdą źródła? Bo nie wiem czy link nie będzie blokowany lub traktowany jako spam.
edit2;
Ostatnie wypłaty widziałem z końca 2013r. co mnie trochę niepokoi : )


RE: Proste zarabianie na asku - szy1sw - 09-03-2014 01:51

Sam admin tej strony zaleca korzystania z tinyurl.pl i ulinks.net i innych Smile
W głównym temacie piszą że cały czas wypłacają Smile
dzięki za ref Smile
Ps najważniejsze jest by nie korzystać z systemów wymiany ruchu itp w zakładce strony masz zalecane strony do reklamy i przykłady zakazanych


RE: Proste zarabianie na asku - Kede - 09-03-2014 02:03

Tak, tak już widzę. Dosrali trochę z tym, że link do promowania tych "cudownych sposobów zarobkowych" to adres.domena/nick. A nie jakaś kombinacja liczb. Co nie każdemu pasuje bo jakby nie patrzeć zdradza w pewnym stopniu tożsamość. Ale cóż, będę sobie skracał Smile


RE: Proste zarabianie na asku - szy1sw - 09-03-2014 02:11

Życzę wysokich zarobków i niskich(a najlepiej wcaleBig Grin) odrzuconych Smile


RE: Proste zarabianie na asku - xjointmanx - 09-03-2014 02:12

Ciekawy sposób rep leci !


Odp: Proste zarabianie na asku - casualsprojects - 09-03-2014 02:35

Jak ktoś sprawdzi to niech napisze później czy dużo odrzucają Wink

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Proste zarabianie na asku - prololex - 09-03-2014 07:05

Traffic na asku = duży odrzut niestety


RE: Proste zarabianie na asku - szufliko - 09-03-2014 08:07

Pewnie z 50% odrzuci...