Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaka mobilka? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Jaka mobilka? (/Temat-Jaka-mobilka-87077)



Jaka mobilka? - asiorek - 08-03-2014 23:34

Witam.
Jaka taryfe polecacie w orange do internetu? Czy w orange jest lejek jesli tak to jaki? Aktualnie mam orange free i internet z liona ponoc 5 gb ale nie wiem jak sprawdzić ile mam na prawde bo nie moge zadnego kodu znaleźć.. Mozecie cos polecic? Czy raczej orange sie nie nadaje do pakietow internetowych, internet ten ma byc do netbooka, potrzebuje czasem cos sciagnac, wyslac glownie w szkole pliki doc albo excela czy prezentacje. W domu wi fi.


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Jaka mobilka? - Ratchet - 09-03-2014 00:08

Jeśli chodzi sprawdzanie transferu z batonów Lion to spróbuj zadzwonić pod bezpłatny numer *500, a później wciśnij 2 i jeszcze raz 2. Stan konta na poziomie 500zł to ok. 5GB transferu, 100zł to ok. 1GB, 10zł to ok. 100MB, itd.