Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. (/Temat-SPRZEDAM-Sposob-na-dosc-dobre-zarobki-z-subskrypcji-SMS-premium-SMS-87070)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - szykiryki - 10-03-2014 18:38

Kupiłam poradnik (a co mi tam Tongue).
Krótki, ale zawiera wszystkie niezbędne wskazówki do zarobku.

Jeśli mam ocenić wartość dochodową to na pewno można zarobić tym sposobem. Ile? Myślę, że 50 zł dziennie nie powinno stanowić najmniejszego problemu (oczywiście to opinia bez wypróbowywania sposobu, na gorąco po przeczytaniu).

Nie polecam osobom, które mają jakieś resztki sumienia (choć kto zarabiający na subskrypcjach je ma? Smile), bo sposób jest jednak trochę naciągający.
Myślę jednak, że można to rozegrać znacznie bardziej legalnie- sama zamierzam tak zrobić- i wtedy nic tylko cieszyć się kasą.

Jak ktoś bardzo chce zarabiać na subskrypcjach, a do tej pory nie miał pomysłu, to warto zainwestować.


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - zbyszeq - 10-03-2014 18:43

Dziękuje za szczerą opinię Smile.
Sprzedane 4 zostało 2-3


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - elo13 - 10-03-2014 22:07

jest szansa na zarezerwowanie tak na okres 2-3 dni? pieniedzy nie mam Sad


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - zbyszeq - 10-03-2014 22:35

Jasne Smile.
Bez problemu.


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - elo13 - 10-03-2014 22:46

w takim razie rezerwuje i sie niedlugo odezwe Smile


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - lajson - 12-03-2014 18:05

Również prosiłbym o rezerwację, jutro powinienem mieć na koncie pieniądze z instantera więc myślę że do jutra ew. pojutrze.


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - zbyszeq - 12-03-2014 18:39

ok Smile


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - szykiryki - 13-03-2014 14:55

Dzisiaj rano miałam chwilkę czasu, żeby wykorzystać sposób zbyszeq Smile. Zmodyfikowałam go nieco, by był bardziej zjadliwy dla odbiorcy i tak przedstawiają się zarobki (akurat na eforsie).

80 zł w 2 godz.

[Obrazek: ce6o.png]


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - ferhrgh - 13-03-2014 17:13

REZERWUJE


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - zbyszeq - 13-03-2014 20:29

@szykiryki
dziękuje za wypowiedź w temacie z dodowem Wink

Sprzedane 5 zostały 2