Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. (/Temat-SPRZEDAM-Sposob-na-dosc-dobre-zarobki-z-subskrypcji-SMS-premium-SMS-87070)

Strony: 1 2 3 4 5


[SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - zbyszeq - 08-03-2014 21:02

1.Nazwa przedmiotu :
Sposób(nie można powiedzieć, że jest to nisza), na dość dobre zarobki z subskrypcji/premium sms.
2.Opis przedmiotu :
Cały sposób opiera się za pomocą facebooka, więcej zdradzić nie mogę.
Przy "farcie", oraz średnim zaangażowaniu - można zdobyć 60-80zł dziennie, czasem nawet więcej. Moi podpieczni na hotcash ( wykuipło ten sposób 2osoby z mojego refa) przynosiły im zarobki zazwyczaj w graniach 80-90zł dziennie.
Sam sposób, ma duże zastosowanie - moze zostać użyty nie tylko na facebooku ale również na innych stronach.
Zerowa konkurencja.
4.Kontakt : gg 10010092 lub PW
5.Cena : 50zł od sztuki - tylko 6-7 sztuk - i tak wtedy będzie zero konkurencji Smile.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal,bank.

Oczywiście mogę wysłać poradnik do tutora, jeżeli oceni on, że jest to szkoda pieniędzy bądź będą inne problemy oczywiście poproszę o usunięcie tematu.
Dodatkowo prosił bym o napisanie do jakiego tuta oddać poradnik.


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - Greative - 08-03-2014 21:08

Potwierdzam zarobki, sam kupiłem tą nisze od mojego mojego Mentora, czyli Pana Zbyszqa i jestem zadowolony Wink


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - Babcia_Irenka - 08-03-2014 21:21

Oddaj do recenzji:
http://zarabiam.com/User-nitram-12851
Lub
http://zarabiam.com/User-daniel42na-33957


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - dnr - 08-03-2014 21:59

rezerwuję Smile


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - zbyszeq - 08-03-2014 21:59

Wysłane do 2 tutorów. Każdy na pewno zrecenzuje poradnik z własnej perspektywy.


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - Mafiozo19990 - 08-03-2014 22:23

Czekam na recenzję i jestem zainteresowany Smile


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - Symbian - 08-03-2014 23:48

Nie sprawdzałem go w praktyce ale wydaje mi się że można na tej metodzie nieźle zarobić, moim zdaniem czas jaki musimy dziennie poświęcić na zarobek 40+ na dzień to jakieś 3-4 godziny


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - zbyszeq - 08-03-2014 23:50

Dziękuje za zakup, polecam użytkownika Symbian, oraz dziękuje za recke.


RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - daniel42na - 09-03-2014 15:58

RECENZJA:
Poradnik bardzo krótki, metoda prosta i dostatecznie wyjaśniona.
Przede wszystkim - sposób nie należy do skomplikowanych i prawdopodobnie Tobie (doświadoczony ernerze sub-sms) przewinął się kiedyś przez myśl lub nawet go stosowałeś, nie dam sobie ręki uciąć, byćmoże nawet przewinął się gdzieś w dyskusji na forum.
Nie wymaga on inwestowania, seo ani żadnych specjalistycznych umiejętności.
Wymaga natomiast odrobine kombinatorstwa, gdyż oczywiście manipulujemy ludźmi.
Tak - oszukujemy ludzi Sad - Jak w większości metod zarabiania na sub-sms.
Wiele więcej powiedzieć nie moge, skuteczny na pewno jest natomiast zarobki zależą ściśle od poświęconego czasu. Dla doświadczonych to pewnie nic specjalnego, natomiast dla początkujących lub osób które nie potrafią się wstrzelić może być to sposób na dorobienie paru $.
PS. Cena wydaje mi się troche zbyt wysoka, ale to już sprawa autora.



RE: [SPRZEDAM] Sposób na dość dobre zarobki z subskrypcji SMS/premium SMS. - zbyszeq - 09-03-2014 16:07

Dziękuje za recenzje.