Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE (/Temat-Poradnik-bukmacherski-Dochodowy-i-skuteczny-system-LIVE-87016)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - piotrekprorok - 08-03-2014 15:50

to nie sprzedaż typów, a bardziej sprzedaż sposobu na grę Wink


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - tremen - 08-03-2014 15:53

ja uważam że to jest wyliczanie powyżej/poniżej ilości punktów w 2 połowie lub na koniec meczu koszykówki na podstawie pierwszej połowy 12.53 to mi wygląda jak połowa w meczu koszykówki ligi chińskiej


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Hut - 08-03-2014 17:48

(08-03-2014 14:03)Stalmer napisał(a):  Jaki jest wg. Ciebie optymalmy budzet by zaczac zarabiac twoim systemem ? 100 zl starczy ?

Sprzedajesz nieograniczoną ilość sztuk ?
Pozdrawiam.
budżet jest kwestią indywidualną, nie ma żadnych wymogów co do ego

(08-03-2014 15:39)ciemnebiznesy napisał(a):  Granie overa w 4 kwarcie w meczach z close wynikiem? Jerk
A podobno na forum jest zakaz sprzedaży typów bukmacherskich Rolleyes
(08-03-2014 15:53)tremen napisał(a):  ja uważam że to jest wyliczanie powyżej/poniżej ilości punktów w 2 połowie lub na koniec meczu koszykówki na podstawie pierwszej połowy 12.53 to mi wygląda jak połowa w meczu koszykówki ligi chińskiej
super, że wiecie lepiej ode mnie, co jest zawarte w poradniku. nie, nie jest to granie overa w 4 kwarcie, ani żadne wyliczanie punktów w 2 połowie... i proszę mi nie zaśmiecać tematu tego typu pierdołami


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - chladek317 - 08-03-2014 18:30

wstaw mi ss wygranych i przegranych to wtedy kupie, bo na slowo 80% skutecznosci nie wierze.


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - szy1sw - 08-03-2014 18:44

na pierwszej stronie masz screen


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - chladek317 - 08-03-2014 19:04

serio? nie zauwazylem.
chce zestawienie wygranych i przegranych.. tylko glupi kupi bez tego, bo taki ss to ja tez moge wrzucic, a moja skutecznosc nie wynosi 81%.


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Hut - 08-03-2014 19:22

w takim razie trochę tych "głupich" się zebrało

w tym arkuszu zapisuje typy, dokładnych typów nie mogę ujawnić, bo jest to część systemu. jeśli nie masz zaufania, trudno Smile

[Obrazek: Q5idn9e.png]


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - ciemnebiznesy - 08-03-2014 19:37

Gratuluje podejścia do gry. Nie dałbym rady grać max 3-4 typów dziennie Big Grin


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - chladek317 - 08-03-2014 19:55

jeszcze takie pytanie. ile razy dziennie jest mozliwosc puszczenia zakladu. wiadomo ze zalezy to od dnia, ale srednio ile ich wychodzi?


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Hut - 08-03-2014 20:36

czasem zdarzy się kilka jednego dnia, czasem nic (szczególnie w środku tygodnia), w weekendy można kilka. średnio pewnie ze 2 dziennie
nie moge ci odp na pm, bo masz zapchana skrzynke