Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE (/Temat-Poradnik-bukmacherski-Dochodowy-i-skuteczny-system-LIVE-87016)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Hut - 08-03-2014 00:43

[Obrazek: mUWXZFo.png]

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik bukmacherski
2.Opis przedmiotu : Dzięki systemowi w 2,5 miesiąca osiągnąłem wyniki: 81% skuteczności, 50% yieldu, prawie 3000 zł zysku (30 jednostek). Został on opracowany na solidnych fundamentach, z czym zgodzi się każdy, kto miał z nim do czynienia. Ja sam stosuję już tylko i wyłącznie tę metodę do profesjonalnej gry. Prawie całkowicie wyrzuciłem tradycyjne obstawianie, gram jedynie 4fun Smile Do grania systemem najlepiej mieć założone konto w bet365 (najlepsza oferta live). Załączam recenzję użytkownika Stworkowaty.

Cytat:Witam, testowałem poradnik, poradnik składa się z 10 stron z PDF, zawiera obrazki. Do dzisiaj zagrałem 4 mecze, czemu tylko 4?
Czekając na mecze zgodne z poradnikiem musiałem trochę poczekać, nie chciałem źle zanalizować poradniku tak więc czekałem dokładnie tak jak jest w Nim napisane.
Przykładowy mecz: /tutaj opis działania systemu, którego nie mogę zdradzać/
Czyli wszedł mecz na spokojnie.

Zagrałem również 3 następne mecze, 2 weszły, 1 nie na moje życzenie, ponieważ nie zastosowałem się do zasad systemu.
Ogólnie jeżeli będziemy stosować się do poradnika w 100% to na dłuższy czas napewno wyjdziemy na +.

Cena 40 zł wobec do treści zawartej w poradniku jest odpowiednia, a nawet zaniżona, ponieważ na jednym meczu pieniądze wrócą nam się z nawiązką.

3.Kontakt : PM
4.Cena : 50 zł
5.Sposób zapłaty za przedmiot : Skrill, Paysafecard lub wpłata na konto bankowe

JEŚLI KTOŚ DOSTAŁ OFERTĘ KUPNA PORADNIKA "Z DRUGIEJ RĘKI" LUB ZAUWAŻYŁ UDOSTĘPNIANIE PORADNIKA NA INNYCH FORACH, PROSZĘ O PM, BO WIDZĘ, ŻE POCZTA PANTOFLOWA DZIAŁA ŚWIETNIE Undecided

niedługo w tym temacie powinny pojawić się opinie innych użytkowników


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Stworkowaty - 08-03-2014 01:08

Pewno wiele osób napisze żebyś oddał poradnik też do tutora, więc najlepiej to zrób żeby potem ludzie nie płakali, na mojej skórze poradnik sprawdziłem i mi gra Tym systemem wychodzi na + . Smile Duzy +, pozdrawiam.


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - szczygielek - 08-03-2014 12:12

na sts'ie damy rade grac tym sposobem? Tongue


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - B_Y_K_U - 08-03-2014 12:55

Również kupiłem ten poradnikSmile Napisany prosto, czytelnie, dotyczy 1 dyscypliny. Dopiero się z nim zapoznaję... Myślę jednak, że coś może z tego być. Polecam!


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Mafesto - 08-03-2014 13:00

Serdecznie polecam, jak na tą cenę to lepiej niż w biedrze Lol


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - surfer0700 - 08-03-2014 13:14

Mam nadzieje że to nie tenis? Lol


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - szy1sw - 08-03-2014 13:14

Ile czasu muszę poświęcić na analizę meczu live?Big Grin Czy muszę się znać na sporcie czy laik sobie poradzi?

edit: [Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTR2qb9S_8Gowyio5j54E3...nVgQJuKxTA] postówBig Grin


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Hut - 08-03-2014 13:38

(08-03-2014 12:12)szczygielek napisał(a):  na sts'ie damy rade grac tym sposobem? Tongue
dać damy, ale obawiam się, że u takich mniejszych buków jest też bardziej uboga oferta live. polecam bet365 Smile

(08-03-2014 13:14)surfer0700 napisał(a):  Mam nadzieje że to nie tenis? Lol
koszykówka

(08-03-2014 13:14)szy1sw napisał(a):  Ile czasu muszę poświęcić na analizę meczu live?Big Grin Czy muszę się znać na sporcie czy laik sobie poradzi?
analiza nie jest zbyt wymagająca, jednak do samego systemu potrzeba trochę cierpliwości. co do wiedzy, myślę, że wszystkie podstawowe aspekty są opisane w poradniku, także każdy powinien sobie poradzić


Odp: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Stalmer - 08-03-2014 14:03

Jaki jest wg. Ciebie optymalmy budzet by zaczac zarabiac twoim systemem ? 100 zl starczy ?

Sprzedajesz nieograniczoną ilość sztuk ?
Pozdrawiam.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - ciemnebiznesy - 08-03-2014 15:39

Granie overa w 4 kwarcie w meczach z close wynikiem? Jerk
A podobno na forum jest zakaz sprzedaży typów bukmacherskich Rolleyes