Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Czy anulują mi nagrode ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Czy anulują mi nagrode ? (/Temat-Rozwiazane-Czy-anuluja-mi-nagrode-8701)



[Rozwiązane]Czy anulują mi nagrode ? - Friktus - 15-06-2010 21:01

Jakie jest prawdopodobieństwo ze mi anulują nagrodę zbobytą na restocku czerwcowym jeśli oglądnołem 12 filmików tylko dla USA. Korzystalem z programu VPN i tylko pare minut ze zmiennego ip.

A te filmy ogladnolem przed majowym restockiem i na majowym restocku nie bralem udzialu.

Pozdro


RE: Czy anulują mi nagrode ? - Tidus - 15-06-2010 21:05

Ja na twoim miejscu bym sie nie bal i zamawial,ale tansze rzeczy typu nano... Czemu?
-mogą anulować
-mniejsze szanse ze bedą sprawdzać konto przy mniej cennej nagrodzie
-łatwiej będzie zamówić co podejrzewam większość rzuci się na iMaca i bony

Nie jestem pewien ,ale chyba lockerz wcześniej nie dawało banów za to ,że ktoś uzywal VPN lub proxy ,jak były filmiki tylko dla usa. Możliwe,że nawet tego nie wykryją ,wszechmogąci nie są


[Rozwiązane]Czy anulują mi nagrode ? - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.