Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chce Im napisać Email prosze o tłumacza :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Chce Im napisać Email prosze o tłumacza :P (/Temat-Chce-Im-napisac-Email-prosze-o-tlumacza-P-870)



Chce Im napisać Email prosze o tłumacza :P - KiMaHri - 12-01-2010 13:06

Wersja Polska:
Witam,chciałbym się dowiedzieć co jest z moimi znajomymi,od jakiegoś czasu licznik zaproszonych osób jak wybił 13 tak na 13 stoi.. oczywiście zaproszonych osób którzy Przyjeli zaproszenia mam więcej nawet w "Friends Status" widnieją osoby które dokonały rejestracji i swiecą się na odpowiedni temu kolor "kwadracik przy mailu osób zaproszonych" a mimo to nie dodaje mi ich do statusu pokazującego ilość osob do Z-List liczba nie wzrasta, Ani nie otrzymałem za nich PTZ prosze o Pomoc i Pozdrawiam. (niech Moc bedzie z Wami)

Prosze jakiegoś naszego Tłumacza o przełożenie tego dzieła na język English^^

i podanie maila do nich odpowiedniego na moje pytanie xD


RE: Chce Im napisać Email prosze o tłumacza :P - Enemy - 12-01-2010 20:33

Bardzo proszę :

Hi, I would like to know what is with my friends, for some time now count as invited guests struck 13 as at 13 is .. of course, the people invited who have accepted the invitation even more "Friends Status" people appear to have registered and shine on the right this color "square at the mail invitees" and still not added me to their status showing the number of people to the number of Z-List not increased, nor had it received for them PTZ Please Help and Yours. (let the power be with you)

a maila ci nie podam bo nie znam jest gdzies na forum lista wiec poszukaj Smile


RE: Chce Im napisać Email prosze o tłumacza :P - Aja - 12-01-2010 21:11

dostaniesz taka odpowiedz:
Cytat:Unfortunately we're experiencing display errors with PTZ and friends
counts. We're working hard to resolve this issue.

Remember, your PTZ and invited friends are safe in our database, and we
expect to have a fix for this display bug very soon.

Niestety mamy problemy z wyswietlaniem punktow i naliczaniem znajomych. Ciezko pracujemy aby poradzic sobie z tym problemem.

Pamietaj, twoje ptz i zaproszeni przyjaciele sa bezpieczne w naszej bazie danych, i spodziewamy sie naprawić ten problem bardzo szybko.
PozdroSmile