Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instanter.pl - KONKURSY (weekendy) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Instanter (/Forum-Instanter-386)
+---- Wątek: Instanter.pl - KONKURSY (weekendy) (/Temat-Instanter-pl-KONKURSY-weekendy-86998)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Instanter.pl - KONKURSY (weekendy) - qaz1 - 09-03-2014 14:33

(09-03-2014 14:06)Instanter.pl napisał(a):  
(09-03-2014 11:55)qaz1 napisał(a):  freebiz ma max. stawke 9 zł (wiem bo zarabiałem tam na tej stawce), a działają na tej samej zasadzie czyli stałych subskrypcjach Tongue na eforsie miałem zwrot z subskrybcji, bo byla co tygodniowa, zarabialem tam do czasu aż nisze się nie wypaliły na ich programach, stawka 6 zł, zakończyłem promocje i leady przestały mi wpadać na początku grudnia 2013 (bylo ok 100 stałych subskrybentów), oczywiście widać było że z tych 100 osób z tygodnia na tydzień było coraz mniej ale dzisiaj jest już marzec i dalej zarabiam nie robiąc nic co mnie osobiście dziwi. Stan na 3 marca to 34 osoby które dalej korzystają z subskrypcji.

Oczywiście nie chce abyście odebrali moje wiadomości jako "atak" lub cos w tym stylu. Tylko po prostu chce aby ludzie zarabiali nieco więcej, bo im się to należy. Ja sam korzystam aktualnie z waszych programów, bo są naprawde świetne, tylko no cóż, szkoda że stawki takie niskie Smile

Qaz, jesteśmy nowym podmiotem, mimo to zwiększamy stawki od samego początku (w ostatnim tygodniu 3 razy). Nie poprzestaniemy na tym, będziemy stawki zwiększać wraz z biegiem czasu. Działajcie skutecznie tak jak działacie, z dnia na dzień obroty jak i wypłaty zwiększają się tak jak i ilość zadowolonych użytkowników. My chętnie Was będziemy nagradzać wyższymi stawkami Wink Po odpaleniu nowych programów będzie jeszcze lepiej niż teraz!

Dziękujemy za Twoją opinię, lubimy wiedzieć czego od nas oczekujecie, a dobre słowa natomiast motywują nas do działania i uwaga, bo będzie jeszcze lepiej! (już od piątku) Smile

Cel zmian: zwiększenie konwersji, zoptymalizowanie programów, nowe programy, zwiększenie zysków! Wink

no i właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. nie napisałem tego wszystkiego tylko po to aby was krytykować. Napisałem to dlatego, aby było to dla was mobilizacją. Nie ma sensu robić offtopa w tym temacie, dlatego myślę że stawki się zmienią z biegiem czasu. pozdrawiam Smile


RE: Instanter.pl - KONKURSY (weekendy) - hasky9012 - 10-03-2014 15:37

(09-03-2014 14:08)badii napisał(a):  A jak tam z konkursem? Można wiedzieć jaką sumę zebrał prowadzący?

Właaśnie, jakiś licznik przynajmniej top3 by sie przydal Smile


RE: Instanter.pl - KONKURSY (weekendy) - cashback - 10-03-2014 16:16

konkurs jeszcze nie dobiegł końca Tongue zapewne jutro będzie jakieś ogłoszenie wyników top 3 w liczbach Smile


RE: Instanter.pl - KONKURSY (weekendy) - zbyszeq - 10-03-2014 20:20

pewnie w tysiącach będzie ;]


RE: Instanter.pl - KONKURSY (weekendy) - cashback - 10-03-2014 20:20

się okaże Big Grin


RE: Instanter.pl - KONKURSY (weekendy) - smup33 - 10-03-2014 20:29

ja marnie moze bede w top 100


RE: Instanter.pl - KONKURSY (weekendy) - Instanter.pl - 11-03-2014 07:51

Witamy,

Ogłoszenie TOP 10 userów już dzisiaj po południu Smile


RE: Instanter.pl - KONKURSY (weekendy) - smup33 - 11-03-2014 08:14

to czekamy z niecierpliwością


RE: Instanter.pl - KONKURSY (weekendy) - cashback - 11-03-2014 18:08

już wieczór jest, a miało być po południu xD gdzie te wyniki?


RE: Instanter.pl - KONKURSY (weekendy) - Instanter.pl - 11-03-2014 20:47

Witamy serdecznie!

Finish! Każdy z osobna musi się odnaleźć wśród wyników. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco (TOP 10):

1. malinowyogrd (Nagroda: Stawka 5,5 PLN na stałe)
2. hectorx19 (Nagroda: Stawka 7 PLN na tydzień)
3. markko77 (Nagroda Stawka 6 PLN na tydzień)

4. bzykuam7
5. dawidpawlak9012
6. matuss2
7. p.money
8. cassh23
9. matiol1
10. darksid15

Dlaczego TOP 10? Otóż dlatego, że mamy dodatkowy konkurs dla siódemki, która otarła się o podium. Ten, kto uzyska najwyższy wynik od środy do niedzieli (12 Marca 00:01 - 16 Marca 23:59) zgarnia stawkę 5,75 na okres tygodnia na każdy program. Uwaga: Tak jak tym razem wypłata kończy udział w konkursie, zatem środki wypłacacie w niedzielę wieczorem!

Kolejny konkurs już w weekend!
Pozdrawiamy
Instanter.pl