Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ponowny problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Ponowny problem (/Temat-Ponowny-problem-86976)

Strony: 1 2


Ponowny problem - Ombrinho - 07-03-2014 15:40

Skorzystam z okazji, że moderator nie usunął jeszcze mojego tematu, mam kolejny problem.....hm...albo może i wałek. Ostatnio obserwowałem nagły wzrost unikalnych wejść, traffic większości z Polski. Jedyną stroną odsyłającą to było logo millenium banku na google. To co pokazywał statpress w porównaniu do tego co pokazywał google webmaster nie miało pokrycia ( na google webmaster pokazywało mi tylko 3 kliknięcia, gdzie na statpress było około 15). Jednak to co ujrzałem dziś powaliło mnie. Mianowicie zalogowałem się rano na google webmaster i jak w standardzie miałem dziennych wyświetleń na google 21-25, to dziś stan na godzinę 12.00 miałem ich już 20 tysiecy, a teraz jak patrzę to ponad 60 tysięcy (ilość kliknięć bez zmian). Jak ktoś miał konto na google webmaster to wie, że poniżej wykresu są frazy dla których wyświetla się strona w google i pozycja twojej strony dla danej frazy. To co pokazuje google webmaster nie ma pokrycia z rzeczywistością. Dla frazy gdzie mam rzekomo 20 tysiecy wg. google webmaster mam pozycje 9, jednak jak sprawdzam to ręcznie oraz za pomocą stron monitorujących jestem po za 100. Może jestem przewrażliwiony, ale dla mnie coś jest nie halo. Nie wiem czy stałem się obiektem jakiegoś hakera czy to po prostu jest normalne....


[Obrazek: Wykres.jpg]


RE: Czy ktoś miał taki problem? - rozekrr - 07-03-2014 18:22

Na 90% ktoś wstawił ten url na jakąś stronę w komentarzu. Ostatnio modne jest takie dogryzanie. Widzę że screen pochodzi ze StatPressa, także zobacz skąd jest ten traffic w tabeli poniżej wykresów.


RE: Czy ktoś miał taki problem? - Ombrinho - 07-03-2014 18:39

Traffic jest głównie zagraniczny, 2 osoby z Polski, a najcześciej otwierana strona to plik graficzny z logiem alior banku


RE: Czy ktoś miał taki problem? - rozekrr - 07-03-2014 19:26

Dokładnie chodziło o sprawdzenie trafficu z tego pliku graficznego.


RE: Czy ktoś miał taki problem? - zeton - 07-03-2014 20:27

Ktoś sobie korzysta z Twojego transferu pytanie w jakim celu. Może warto podmienić obrazek i dać tam ciekawą reklamę, żeby u kogoś zamiast logo było na obrazku np. "tak jestem złodziejem obrazków". Wink Kiedyś mieliśmy tak samo ktoś powstawiał "nasze" obrazki na jakieś warezy i inne takie wyświetlenia leciały jak szalone.


RE: Czy ktoś miał taki problem? - Ombrinho - 07-03-2014 22:52

Przejrzałem traffic z tego obrazka...tylko zagraniczny wejścia przewija się USA, Niemcy


RE: Czy ktoś miał taki problem? - rozekrr - 08-03-2014 10:48

Rozwiązanie na początek, zmień adres do tego obrazka i obserwuj czy sytuacja się powtórzy.


RE: Czy ktoś miał taki problem? - Ombrinho - 09-03-2014 22:03

Jak wyżej


RE: Ponowny problem - Ombrinho - 18-03-2014 23:07

Sorki za post jeden pod drugim, ale chciałem odświeżyć ten temat, nie zaczynając przy tym kolejnego, problem opisany jest w moim pierwszym poście


RE: Ponowny problem - rozekrr - 19-03-2014 16:55

To nie jest normalne, a ktoś próbuje uprzykrzyć Ci życie.