Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Automatyczne pobranie kwoty 31 euro z karty debetowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Automatyczne pobranie kwoty 31 euro z karty debetowej (/Temat-Automatyczne-pobranie-kwoty-31-euro-z-karty-debetowej-86973)



Automatyczne pobranie kwoty 31 euro z karty debetowej - milo - 07-03-2014 15:33

Witam. 2 miesiące temu pozwiązywałem swoją kartę debetową z emusic.com i 5 marca patrze na swoje konto i widze transakcje wykonaną na 31 euro na emusic.com bez mojej wiedzy i zgody.
Wiem że oni u siebie w regulaminie mieli to zapisane no ale wiadomo jak to jest, nikt tego nie czyta a tym bardziej nie miałem potrzeby czytania ze względu na popularność takiej strony.
Napisałem do nich emaila z treścią o zwrot pieniędzy ale jak narazie odpowiedzi nie mam.
Co mogę zrobić w takim wypadku? Jak zwrócić pieniądze ?


RE: Automatyczne pobranie kwoty 31 euro z karty debetowej - Hut - 07-03-2014 23:33

jeśli zaakceptowałeś regulamin, w którym było napisane o takiej opłacie, to obawiam się, że nic nie zrobisz. prawo jest po ich stronie.


RE: Automatyczne pobranie kwoty 31 euro z karty debetowej - Traw3k - 08-03-2014 20:34

Przede wszystkim wypisz się od nich przez stronę emusic.com/cancel, bo oni ciągną 12 euro miesięcznie za bycie członkiem.

Pieniędzy nie odzyskasz, zapłaciłeś za swoją nieuwagę. Zrób co masz zrobić, żeby nie płacić dalej jeśli Ci to nie na rękę. Smile

Pozdro