Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Instanter (/Forum-Instanter-386)
+---- Wątek: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego (/Temat-Instanter-ulepszamy-serwis-bledy-poprawki-co-nowego-86970)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - zbyszeq - 09-03-2014 23:25

Oj już nie macie się czego czepiać tylko grafiki...
ahh..


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - Instanter.pl - 10-03-2014 00:48

(09-03-2014 19:25)kalutor napisał(a):  
(09-03-2014 16:58)Instanter.pl napisał(a):  
(09-03-2014 12:42)kalutor napisał(a):  Taka sytuacja...


[Obrazek: 2]


Okazuje się, że to dosyć popularny temat graficzny...

"Dorota Czaja" to też dość popularna twarz w reklamie Wink Od podpasek po Lidla Wink

Natomiast ja naiwnie myślałem, że poważny serwis skupi się na budowaniu marki, nad czymś niepowtarzalnym. Tymczasem rozgrzeszeniem pójścia na łatwiznę - jest niejaka Dorota Czaja reklamująca podpaski... No cóż, porównanie zaiste godne; ale chyba nie tędy droga?



Witamy,

Postaramy się Panu troszeczkę rozjaśnić jak działa rynek Smile

Wykorzystywanie wizerunku osób trzecich jest normalnym posunięciem milionów przedsiębiorstw na tej Ziemi. Play ma swoją blondynkę i jej kolegę, lidl Dorotę Czaję (podpaski także, a i wafelki), my mamy swojego Andrzeja. To, że model został użyty także przez inną firmę kompletnie nic nie oznacza. Stocki / banki twarzy są odwiedzane przez wielu przedsiębiorców. To tak jakby Pan kolokwialne mówiąc 'beształ' dla przykładu Alior Bank za zatrudnienie białego człowieka do reklamy po tym jak zrobiło to PKO.

P.S. Nawet motyw fires.pl (bohatersko rozpięta marynarka) jest do kupienia na stockach za kilkadziesiąt dolarów i nie jedna witryna go używa. Nie ma to znaczenia dla fires, gdyż dobry produkt broni się sam, bez względu na to czy grafikę podmiot stworzył sam czy kupił ją na stockach.

Mamy nadzieję, że rozjaśniliśmy Panu sytuację.
Pozdrawiamy serdecznie
Instanter.pl


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - hasky9012 - 10-03-2014 07:56

Mi brakuje informacji dot. gdzie wpadl lead a dokładniej z jakiego serwisu.


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - aero2 - 10-03-2014 11:26

Szczegółowe statystyki źródła leada by się przydały.Smile


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - Instanter.pl - 10-03-2014 12:02

Będą pod koniec tygodnia Smile


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - CHWDP - 10-03-2014 14:10

Kiedy dodacie opcje wypłaty na paypala?


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - mlucarz - 13-03-2014 17:19

Jak mogę odzyskać hasło do swego konta? Nie widzę opcji przypomnienia hasła.


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - Instanter.pl - 13-03-2014 19:13

(13-03-2014 17:19)mlucarz napisał(a):  Jak mogę odzyskać hasło do swego konta? Nie widzę opcji przypomnienia hasła.

Witam,

Prosimy o kontakt pod [email protected] z maila, na do którego przypisane jest konto.
Wraz:
Login
Pełne dane osobowe

Pozdrawiamy Smile
Instanter.pl

(10-03-2014 07:56)hasky9012 napisał(a):  Mi brakuje informacji dot. gdzie wpadl lead a dokładniej z jakiego serwisu.

Nie wiemy czy uwieniemy się jutro, najpóźniej zmiany będą w weekend/poniedziałek Smile


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - yazir - 13-03-2014 19:24

@[instanter.pl] mam dla was radę, zmieńcie ten adres, domena maila pod wasz serwis. Dlaczego? Bo mogą zacząć się próby wyciągnięcia od userów nisz oraz danych do kont. Dodatkowo wykażecie się profesjonalizmem. Trudno wzbudzić zaufanie i budować pozytywny wizerunek firmy oferującej wysoki poziom usług jeśli używacie gmaila do korespondencji z userami.


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - kariolmax - 13-03-2014 19:51

Uwaga
Bramka sms - sms-er.pl
Jest źle zrobiona!!
Na firefox wszędzie się wyświetla Play, ale na Chrome wszystko jest ok. (są inne sieci)
Proszę naprawcie to, bo nikt nie będzie promował zepsutego programu!