Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Instanter (/Forum-Instanter-386)
+---- Wątek: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego (/Temat-Instanter-ulepszamy-serwis-bledy-poprawki-co-nowego-86970)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - Noozer - 19-03-2014 16:43

Klienci dostają smsy o aktywacji usługi, a na instanterze cały czas nic nie rusza ..


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - Instanter.pl - 19-03-2014 17:26

KOMUNIKAT:

Dostaliśmy informację od Moderatora forum, iż ktoś podszywa się pod naszą sieć.

UWAGA: Nie znaleźliśmy pishingu, ale w ramach bezpieczeństwa prosimy o zmianę hasła KAŻDEGO WYDAWCĘ.

Domena która się podszywa to: instaner.pl (brakuje drugiego "T")

Jedyna domena jakiej MY używamy pod platformę to: INSTANTER.PL

Nasza strona została umieszczona w ramce na 'lewej' domenie, zatem my umieściliśmy u nich komunikat ostrzegający. Sprawa naturalnie zostanie przekazana do rejestratora domen nazwa.pl, gdzie domena została zarejestrowana.

Instanter.pl


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - Greative - 19-03-2014 19:12

E tam, ja na konwersje nie narzekam, caly czas mam te 5-8% i jestem zadowolony Smile
A z tymi leadami na serio cos jest nie tak. Na glownej mam napisane, ze wczoraj 14zeta, a w statystykach 17.5 Oczywiscie jest to spowodowane czasem, w jakim nalicza leada, bo tak patrze sobie dzis o godzinie 00:15 i podsumowujac dzien wczorajszy jest 14zl, natomiast kiedy wrocilem do domu o godzinie 13 magicznie przybyl mi 1lead. Patrze w statystyki, i dopiero tam znalazlem, ze zostal doliczony do dnia wczorajszego. Taki maly szczegol Tongue

//edit
Chyba doslownie w tej chwili rozkminiłem Big Grin w panelu glownym jest napisane ile doliczylo nam zaleglych leadow w dniu dzisiejszym do dni poprzednich, a statystyki mowia Ile w danym dniu wpadlo leadow.


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - OtherName - 19-03-2014 20:33

@up No shit sherlock :-)


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - tiumer - 19-03-2014 21:52

Kiedy zostanie wprowadzone generowanie rachunków?


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - Noozer - 19-03-2014 22:17

(19-03-2014 16:43)Noozer napisał(a):  Klienci dostają smsy o aktywacji usługi, a na instanterze cały czas nic nie rusza ..



RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - SiwyX2014x - 19-03-2014 22:31

Dodał bym powiadomienia SMS o leadach Big Grin


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - Instanter.pl - 19-03-2014 23:13

(19-03-2014 21:52)tiumer napisał(a):  Kiedy zostanie wprowadzone generowanie rachunków?

Mamy nadzieję, że do końca tego tygodnia. Rachunki i tak będziecie generować raz na miesiąc Smile


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - tsubasan - 20-03-2014 06:52

Witam w pierwszy dzień wiosny Tongue I jak tam Instanter.pl Smile Wyjaśniło się coś. Trochę mnie to niepokoi Smile Fajnie, jakby dzisiaj wreszcie się udało Smile Jakby co to piszcie na PW Smile


RE: Instanter - ulepszamy serwis - błędy, poprawki, co nowego - Instanter.pl - 20-03-2014 11:18

(20-03-2014 06:52)tsubasan napisał(a):  Witam w pierwszy dzień wiosny Tongue I jak tam Instanter.pl Smile Wyjaśniło się coś. Trochę mnie to niepokoi Smile Fajnie, jakby dzisiaj wreszcie się udało Smile Jakby co to piszcie na PW Smile

Tsubasan napisz do nas maila (otrzymałeś PW z instrukcją).

Czwartek 20 Marca 2014:
Wypłaty do dnia 19 zostały wysłane. Część wypłat z dnia 19 Marca została już zlecona, reszta wyjdzie do godziny 16.

Pozdrawiamy! Smile
Instanter.pl