Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z Fires - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Problem z Fires (/Temat-Problem-z-Fires-86922)



Problem z Fires - Faffik - 06-03-2014 15:52

Siemano, widziałem że kasa została wypłacona wszystkim na fires, i moje 42zł też znikło z informacja że zostało wypłacone, lecz nie miałem wypełnionego jeszcze nr bankowego ani nic, jest jakaś możliwość odzyskania tej kasy? Xpokerface


RE: Problem z Fires - On2000 - 06-03-2014 15:57

mi tez zniklo 153 zł , nie liczyl bym na odzyskanie ich -.-


RE: Problem z Fires - bolo9797 - 06-03-2014 16:25

Zleciles wyplatge bez podania nr konta??


RE: Problem z Fires - Faffik - 07-03-2014 11:25

Bolo, nie zleciłem, oni automatycznie każdemu wysłali bo zamykają servis, a ja swojego nr jeszcze nei zdąrzyłem podać bo byłem tam dopiero od paru dni.


RE: Problem z Fires - xDesinx - 07-03-2014 16:32

Faffik mi jeszcze nie przyszla kasa, dzis Vex robil przelew niby.


RE: Problem z Fires - matiol - 07-03-2014 19:48

(07-03-2014 11:25)Faffik napisał(a):  Bolo, nie zleciłem, oni automatycznie każdemu wysłali bo zamykają servis, a ja swojego nr jeszcze nei zdąrzyłem podać bo byłem tam dopiero od paru dni.

Łączmy się w bólu kolego. Ja nie podałem nr konta, bo karta bankowa przyszła mi dopiero w środę, wtedy gdy wyzerowali konta i nas wydymali z kasy. Żegnajcie pieniądze ... Sad


RE: Problem z Fires - piotrekprorok - 07-03-2014 19:49

Nie wydymali z kasy. Jak podchodzisz do zarabiania przez internet to musisz mieć konto, które jest niezbędne. Ci którzy nie zlecili wypłaty mogą winić samych siebie Wink


RE: Problem z Fires - matiol - 07-03-2014 22:38

(07-03-2014 19:49)piotrekprorok napisał(a):  Nie wydymali z kasy. Jak podchodzisz do zarabiania przez internet to musisz mieć konto, które jest niezbędne. Ci którzy nie zlecili wypłaty mogą winić samych siebie Wink

A właśnie że wydymali, bo nic nie pisali, że będą zerowali konta. Więc się nie udzielaj i nie filozofuj.


RE: Problem z Fires - bolo9797 - 07-03-2014 22:41

Pisali ze jest od teraz nowy wlasciciel , wiec nie jest dziwne ze konta zostaly wyzerowane Smile Noo chyba nowy wlasciciel nie bedzie wyplacal kase ktora jest na koncie vexa.