Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Wysyłka pocztą , a cło. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Wysyłka pocztą , a cło. (/Temat-Rozwiazane-Wysylka-poczta-a-clo-8692)



[Rozwiązane]Wysyłka pocztą , a cło. - tymonowy - 15-06-2010 19:40

Jaka jest szansa na ominięcie cła dzięki wysyłce nagrody ( np. MacBook) pocztą?


RE: Wysyłka pocztą , a cło. - Xkoniak - 15-06-2010 19:43

Humor celników :-) I chyba jeżeli jest to GIFT jak się nie mylę.


RE: Wysyłka pocztą , a cło. - pespe - 15-06-2010 19:51

To tak jeśli wyślesz pocztą duże prawdopodobieństwo że do cb nie dojdzie Smile może sie zagubić czy coś Smile a UPS nie Smile
a Cło może ominiesz ale Vat zostaje Smile wczoraj dzownili do mnei na lekcji celnicy pytajać jaka jest zawartość paczki odpowiedziałem że deska snowboardowa, niestety nie mogłem rozmawiać "pani zabrała telefon" zadzowniłem więc zz domu zapytałem co z kosztem. Na przesyłce jest koszt produktu w środku u mnie 369$ zapytałem co z cłem a oni że raczej mnie zwolnią ale Vat będe musisał opłacic Sad


RE: Wysyłka pocztą , a cło. - tymonowy - 15-06-2010 20:02

To biorę kasę na paypal


[Rozwiązane]Wysyłka pocztą , a cło. - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.