Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pytanie] Jak zrobić takie coś jak na filmiku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [Pytanie] Jak zrobić takie coś jak na filmiku (/Temat-Pytanie-Jak-zrobic-takie-cos-jak-na-filmiku-86898)



[Pytanie] Jak zrobić takie coś jak na filmiku - dev1981 - 05-03-2014 20:16

Witam,

Nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie.

Chciałbym się dowiedzieć jak zrobić coś typu http://www.youtube.com/watch?v=gVtGo5TLNgY, że naciska w swoim fake generatorze i na stronie pojawia się np. dodana waluta? Wygląda to dosyć realistycznie.


RE: [Pytanie] Jak zrobić takie coś jak na filmiku - MilanFan - 05-03-2014 20:31

Mógł zrobić 2 strony i lokalnie je otworzyć. Rozumiesz? Big Grin


RE: [Pytanie] Jak zrobić takie coś jak na filmiku - bolo9797 - 06-03-2014 16:35

Zatrzymal filmik i dal zbadaj element Smile


RE: [Pytanie] Jak zrobić takie coś jak na filmiku - alizen - 06-03-2014 20:54

nie widziałem filmiku bo usunięty ale mozna obrobić tak ze to wygląda realistycznie


RE: [Pytanie] Jak zrobić takie coś jak na filmiku - dev1981 - 08-03-2014 16:55

Chodziło o takie coś, że w fake generatorze np dodaje do gry przeglądarkowej jakąś walutę. Naciska generate i po chwili na stronie dodaje mu.


RE: [Pytanie] Jak zrobić takie coś jak na filmiku - xjointmanx - 08-03-2014 17:23

Nie widziałem filmu ale chyba wiem o co chodzi jest do tego program bb flashback pro + Photoshop trochę umiejętności i hack wygląda na realistyczny. A dokładnie chodzi tu o to że Robimy scr wartości w grze przerabiamy ją w Photoshopie muszą być takie same czcionki w stawić wartość i gotowe lub powycinać te cyferki i powklejać na naszego scr tyle ile się chce następnie zapisujemy scr gdzieś na dysku otwieramy nagrany przez nas film w bb flashback pro i mamy tam opcje wstaw zdjęcie wybieramy odpowiedni moment w filmie wstawiamy nasz scr rozciągamy do końca filmu i gotowe nasz hack wygląda realistycznie Smile