Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z kuponem facebook. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Problem z kuponem facebook. (/Temat-Problem-z-kuponem-facebook-86876)



Problem z kuponem facebook. - Rafiks1992 - 05-03-2014 15:58

Witam! Mam problem z kuponem facebook ktory kupilem na allegro. Dokladniej problem polega w tym ze po wybraniu reklamy do mojego fanpage nalezy wykonac platnosc i tutaj zaczynaja sie schody. Aby dokonac platnosci nalezy najpierw dodac jakas karte debetowa a ja takowej karty nie posiadam niestety. Oczywiscie zaznaczam punkcik ze posiadam kod promocyjny ale nie pozwala mi facebook przejsc dalej musze najpierw dodac ta karte debetowa. Czy da sie to jakos obejsc? Jak to zrobic?


RE: Problem z kuponem facebook. - Rafiks1992 - 06-03-2014 09:31

wybaczcie ze robie juz teraz refresh ale potrzebuje pilnie pomocy ;// kupon sie niedlugo skonczy a musze to ogarnac, niech sie ktos wypowie na ten temat kto wie jak to zrobic


RE: Problem z kuponem facebook. - szpilmen - 06-03-2014 21:52

Wystarczy że wybierzesz opcje paypal i podepniesz paypal (nie musisz na nim mieć hajsu)


RE: Problem z kuponem facebook. - Rafiks1992 - 06-03-2014 21:53

tak ale musze miec na paypalu dodana tez karte debetowa. niestety nie da sie obejsc bez tej karty przykro mi ;/ temat do zamkniecia