Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszust - HomerSimpson - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Oszust - HomerSimpson (/Temat-Oszust-HomerSimpson-86861)



Oszust - HomerSimpson - Rafiks1992 - 05-03-2014 11:22

Witam Wink prosze o bana dla uzytkownika HomerSimpson za oszustwo. Co prawda nie jest to oszustwo na wielka ogromna skale ale jednak jest oszustem i nie wydaje mi sie ze ma prawo bytu na tym forum. Kupilem od niego 4 konta facebook za 4zl, wyslalem pieniadze z paypal na paypal co sie okazalo napisal mi wiadomosc w ktorej pisal ze pobrali mu zlotowke jakis oplat nie wiem za co nie mam najmniejszego pojecia ale tu chyba juz zaczely sie klamstwa bo u mnie nie pisano nic o opodatkowaniu i dodatkowych oplatach. Napisalem okej skoro tak to podaj mi dane do 3 a nie 4 kont skoro tak jest, wyslal mi wiadomosc z 3 jakimis zwyklymi niestworzonymi emailami + hasla typu "iojwrho". Sprawdzilem emaile i konta facebook zadne nie dziala. Napisalem mu kilka wiadomosci aby sie do tego ustosunkowal, czytal wszystkie na zadna nie odpowiedzial takze mysle ze zwykly oszust. Jest w tym troche mojej winy bo kolega ma 70 postow i niezbyt dlugi staz na forum, moglem to przewidziec.

Dowod wplaty na jego konto paypal:

[Obrazek: c08d2e83.jpg]


RE: Oszust - HomerSimpson - marcel_kk - 05-03-2014 12:15

To że pobrali opłate 1 zł wynikło z tego że wysłałeś pieniadze jako: "Płacę za towary lub usługi"
Jeżeli tak zrobiłeś to zażądaj zwrotu na PP.
Jezeli wysłałeś jako: "Krewnym i znajomym" to nie pobrają żadnej opłaty,
czyli w tym przypadku @HomerSimpson ewidentnie kłamie.


RE: Oszust - HomerSimpson - Rafiks1992 - 05-03-2014 12:18

nie to z tym ma racje bo wyslalem jako towary, nie zmienia to faktu ze wciaz nie otrzymalem wiadomosci z poprawnymi danymi do kont facebook.


RE: Oszust - HomerSimpson - marcel_kk - 05-03-2014 12:38

(05-03-2014 12:18)Rafiks1992 napisał(a):  nie to z tym ma racje bo wyslalem jako towary, nie zmienia to faktu ze wciaz nie otrzymalem wiadomosci z poprawnymi danymi do kont facebook.

To dla Ciebie lepiej że wysłałeś jako: "Płace za towary i usługi"
Sprzedawca nie wywiązał sie, a więc możesz wszcząć spór na PayPal.
@HomerSimpson na forum:dzisiaj 10:34 AM,
a wiec nie wyglada na to, aby chciał się z Toba dogadać.
Zgłaszaj spór na PP, pisz do Admina o zbanowanie oszusta.


RE: Oszust - HomerSimpson - Admin - 05-03-2014 13:11

@[HomerSimpson]

oczekujemy na wyjaśnienie sytuacji przez HomerSimpson do 24 godzin, jeśli do tego czasu nie zostaną podjęte żadne kroki proszę by autor tematu zgłosił go, a zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

EDIT.
Temat przenoszę do odpowiedniego działu.


RE: Oszust - HomerSimpson - Mafesto - 05-03-2014 13:19

To może dodam od siebie, że HomerSimpson proponował mi rejestracje hurtem. Zapomniał chyba o tym, że miały być z różnych IP. Ad.fly zaliczyło tylko 1 wejście więc pewnie wszystko poszło z jednego IP.


RE: Oszust - HomerSimpson - magneto - 05-03-2014 15:00

(05-03-2014 12:38)marcel_kk napisał(a):  
(05-03-2014 12:18)Rafiks1992 napisał(a):  nie to z tym ma racje bo wyslalem jako towary, nie zmienia to faktu ze wciaz nie otrzymalem wiadomosci z poprawnymi danymi do kont facebook.

To dla Ciebie lepiej że wysłałeś jako: "Płace za towary i usługi"
Sprzedawca nie wywiązał sie, a więc możesz wszcząć spór na PayPal.
@HomerSimpson na forum:dzisiaj 10:34 AM,
a wiec nie wyglada na to, aby chciał się z Toba dogadać.
Zgłaszaj spór na PP, pisz do Admina o zbanowanie oszusta.

Niestety nie odzyska kasy bo jest to rzecz wirtualna a nie realna, wiem bo sam złozylem niedawno taki spór uzasadnienie:

Niestety, zmuszeni jesteśmy odrzucić to roszczenie, ponieważ Twój zakup dotyczył towaru wirtualnego, cyfrowego lub niematerialnego, którego nie obejmuje program ochrony zakupów w systemie PayPal. Nasz program ochrony
obejmuje wyłącznie przedmioty materialne, które można wysłać pocztą
i
monitorować.


RE: Oszust - HomerSimpson - marcel_kk - 05-03-2014 16:27

@magneto, to przynajmniej jak nie wyjaśni w ciągu 24 godzin zostanie zbanowany.


RE: Oszust - HomerSimpson - HomerSimpson - 05-03-2014 20:01

(05-03-2014 13:11)Admin napisał(a):  oczekujemy na wyjaśnienie sytuacji przez HomerSimpson do 24 godzin, jeśli do tego czasu nie zostaną podjęte żadne kroki proszę by autor tematu zgłosił go, a zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

EDIT.
Temat przenoszę do odpowiedniego działu.

Już się wypowiadam.

Hasła które wysłałem są poprawne do zalogowania na fb.
Zmieniałem je na podane w wiadomości w dniu przekazania konta, jeżeli autor tematu miał problem mógł mi napisać ,żebym wygenerował nowe hasła-a tego nie zrobił.Napisał tylko komunikat który mu się wyświetlił bez jakiegokolwiek wyjaśnienia.

Co do próby kontaktu wysłał 2 wiadomości na które mu odpowiedziałem.
Wczoraj informowałem go ,że dzisiaj mam problemy z czasem, więc mogę być dostępny tylko rano(transakcja miała miejsce rano).Nikt na forum nie siedzi 24/7 żeby odpowiedzieć na wiadomość PW.



@[Mafesto]
To ,że nie zaliczyło ci wejść z adf.ly to nie moja wina.
Poproś o sprawdzenie adresów ip administrację portalu, gwarantuje ,że każde z nich było wykonane z innego(No chyba ,że sam coś przekombinowałeś i boisz się o to zapytać).

@[magneto]
Co do zwrotu. Nawet słowem się nie odezwał na temat oddania pieniędzy, jeśli by napisał odesłałbym mu je.

(05-03-2014 12:15)marcel_kk napisał(a):  To że pobrali opłate 1 zł wynikło z tego że wysłałeś pieniadze jako: "Płacę za towary lub usługi"
Jeżeli tak zrobiłeś to zażądaj zwrotu na PP.
Jezeli wysłałeś jako: "Krewnym i znajomym" to nie pobrają żadnej opłaty,
czyli w tym przypadku @HomerSimpson ewidentnie kłamie.

[Obrazek: imfq.png]



PS. Jaki jest sens oszukać kogoś na 3 zł?


RE: Oszust - HomerSimpson - Rafiks1992 - 05-03-2014 21:08

przykro mi kolego co do Twojego przebywania na forum 24/7 nie byloby problemu gdybys tych wiadomosci nie odczytywal. w momencie kiedy Ty moja kazda wiadomosc wyslana do Ciebie odczytales po kilku sekundach nie bylo chyba problemu zeby napisac "zmienie hasla na nowe podam i bedzie dzialac". maslo maslane nie chce mi sie spierac poprostu zmien hasla na normalne jakies sprawdze ma to dzialac i tyle.

btw. dzieki za screena tutaj moj blad nie mialem pojecia o jakis opodatkowaniach zwracam honor Wink


EDIT: SPRAWA WYJASNIONA, WSZYSTKO SKONCZYLO SIE DOBRZE TAKZE MYSLE ZE TEMAT DO USUNIECIA Wink POZDRAWIAM.