Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ruch motywowany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Ruch motywowany (/Temat-Ruch-motywowany-86850)

Strony: 1 2 3 4


Ruch motywowany - Nupek369 - 04-03-2014 23:51

Krótko i na temat. Zna ktoś jakiś program partnerski, który zezwala na tworzenie ruchu motywowanego? Na przykład sieć wymaga rejestracji w jakiejś grze lub założenie konta bankowego, ja zlecam takie zadanie w innym serwisie, w którym jakaś osoba dostaje wynagrodzenie za ów rejestrację lub założenie konta bankowego. Będą reputy Huh


RE: Ruch motywowany - daniel42na - 04-03-2014 23:58

Praktycznie wszystkie serwisy posiadające oferty PIN czyli te gdzie osoba aktywuje subskrypcje sms, programy polegające na zakupie przedmiotu/usługi oraz częściowo tworzenie listy mailingowych czyli tzw "email submit"y.
Z najpopularniejszych to Adworkmedia, Bluetrackmedia, Adscendmedia, CpaWay, CPALead..
większa lista tutaj: http://affpaying.com


RE: Ruch motywowany - Nupek369 - 05-03-2014 00:05

Hmmm... A coś tak z bardziej polskich serwisów? Big Grin


Serwisy które zezwalają na ruch motywowany - Xyrus - 31-08-2014 20:05

Witam.
Szukam serwisów na których mogę zarobić poprzez np: polecanie czegoś(rejestracja) w którym mogę dać coś za coś(za rejestracje itp), czyli ruch motywowany.

Szukałem dużo i niczego nie mogłem znaleźć.


RE: Serwisy które zezwalają na ruch motywowany - Yogii - 31-08-2014 20:14

netsales


w niektorych ich programach motywacja jest wręcz wskazana


RE: Serwisy które zezwalają na ruch motywowany - Xyrus - 31-08-2014 20:18

Najlepiej gdyby były jakieś rejestracje w grach itp, ale z tego co widze nie ma czegoś takiego(z ruchem motywowanym)


RE: Serwisy które zezwalają na ruch motywowany - daniel42na - 31-08-2014 20:23

No bo nikt Ci nie zapłaci za nic nie wartą rejestracje, to przecież oczywiste jak 2+2=4, że oferty motywowane to takie w których dochodzi do transakcji z której otrzymujesz jakiś %.
Gdyby reklamodawca potrzebował np. 1000 graczy którzy się tylko zarejestrują to by ich osbie po prostu wbił z automatu do bazy danych... tylko po co skoro nic nie kupią.


RE: Serwisy które zezwalają na ruch motywowany - szpilmen - 31-08-2014 20:25

(31-08-2014 20:18)Xyrus napisał(a):  Najlepiej gdyby były jakieś rejestracje w grach itp, ale z tego co widze nie ma czegoś takiego(z ruchem motywowanym)

pp.funhub.pl maja programy incet


RE: Serwisy które zezwalają na ruch motywowany - zila - 31-08-2014 21:40

A jeśli byś szukał skryptu to mogę Ci sprzedać taki:
http://wygraj.gbzl.pl/chomik/


Program partnerski pozwalający na zachęcanie - matimus - 31-01-2015 22:31

Ostatnio oglądając kilka osób na YT, zauważyłem że ludzie zachęcają do rejestracji z ich linków.Poszukuje takiej sieci partnerskiej, gdzie pozwalają na takie rzeczy jak zachęcanie.Stawka nie musi być wysoka.