Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem z youtube (/Temat-Problem-z-youtube-86813)



Problem z youtube - TastemanPL - 04-03-2014 12:36

Witam ostatnio został sfalagowany mój najlepszy film, który dostarczał mi ok. 70-80 wejść na mirrory. Nie dziwi mnie to w sumie, bo to dosyć pożądana nisza. Jeszcze tego samego dnia obciąłem sekundę w filmie i wrzuciłem go. Dodałem ok. 600 wyświetleń i 5 like. Gdy kolejny raz siadałem na kompa konto zamiast avatara miało wykrzyknik, czyli wiadomo, co się stało. Flaga. Owaliłem jeszcze raz sekundę wrzuciłem wypełniłem wszystko i myślę poczekam. Parę godzin później dałem chyba na publiczny i znów ok. 600 wyświetleń i 5 łapek. Film został znów sflagowany, co wiąże się z kolejnym utraconym kanałem. Co w takich sytuacjach trzeba robić?


RE: Problem z youtube - ganjamafia - 04-03-2014 15:56

Też tak miałem ostatnio z jednym filmikiem, więc wrzuciłem go któryś raz z rzędu i nie dodawałem wyświetleń ani like'ów od razu, tylko po jakimś czasie i nie za dużo na raz i jakoś się trzyma. Nie wiem czy tak samo będzie u Ciebie.


RE: Problem z youtube - makingmoney - 04-03-2014 16:42

Ja zawsze wycinam kilka sekund z początku, kilka z końca i nie mam takich problemów Tongue


RE: Problem z youtube - Liromir - 04-03-2014 16:59

PPA to wyścig szczurów, a jeżeli dorwałeś dobrą nisze i zabierasz konkurencji to licz się z tym że ona użyje programów do mass flagowania :/

@edit
tak przeczytałem, mi przy słabych niszach po jednym flagowaniu wystarcza jedno przycięcie, a jak masz dobrą to nie ważne co zrobisz i tak flagi dostaniesz.


RE: Problem z youtube - TastemanPL - 04-03-2014 17:46

Kurcze @up czytałeś to co napisałem czy chcesz sobie posty nabić?


Problem z youtube - Artinesse - 28-02-2018 22:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.